V Niedziela Wielkiego Postu
Wszystkie Ogłoszenia

V Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2024 

  • Za tydzień Niedziela Palmowa. Liturgię rozpoczynamy przed kościołem. Tam będą poświęcone palmy i procesją wejdziemy do świątyni.
  • Gorzkie Żale w niedziele o 17.15
  • Przedświąteczne odwiedziny chorych, którzy nie korzystają z comiesięcznej Komunii Św. będą 25 i 26 marca. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.
  • Spotkanie dla rodziców, których dzieci przeżywają kryzys wiary, będzie dziś /17 marca/ o 19.00 w Domu Św. Józefa.
  • Jerycho Różańcowe, tygodniowa nieustająca modlitwa różańcowa, rozpocznie się w naszej parafii dziś /17 marca/ po Mszy wieczornej. Program oraz intencje są na tablicach ogłoszeń.
  • Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta wspólnie z parafią Św. Jerzego będzie w piątek 22 marca po Mszy wieczornej. Przejdziemy do parafii Św. Jerzego. Będą autokary na drogę powrotną dla nas i na rozpoczęcie dla parafian ze Św. Jerzego. W kościele będzie tylko Droga Krzyżowa dla dzieci o 17.00. Adoracja Jerycha Różańcowego nie będzie przerwana.
  • Dziś przed kościołem młodzież z ruchu Światło-Życie rozprowadza palmy. Dochód jest przeznaczony na dofinansowanie rekolekcji wakacyjnych. Za tydzień również będzie możliwość nabycia palmy.
  • W naszym sklepiku są już paschaliki na stół wielkanocny oraz karty świąteczne i kolorowanki religijne dla dzieci.
  • Z przykrością zawiadamiamy, że ktoś rozsyła kłamliwe wiadomości o naszym kościele w związku z udostępnieniem naszej świątyni do nakręcenia kilku scen filmu Powołany 2. Film ma bardzo głębokie przesłanie ewangeliczne, a reżyser i zarazem producent jest człowiekiem wierzącym i zaangażowanym w życie Kościoła. Naszą świątynię udostępniono na prośbę ks. Bpa. Romualda Kamińskiego. Bardzo prosimy o nierozpowszechnianie takich niesprawiedliwych, nieprzemyślanych informacji wyrastających ze skrajnie fanatycznych postaw religijnych, które z chrześcijaństwem niewiele mają wspólnego. Prosimy również, o modlitwę za te osoby oraz o roztropne i krytyczne podejście do różnych nowinek i propozycji religijnych. Postawy reprezentowane przez autorów wspomnianych wiadomości nie służą dobru Kościoła. A rozpowszechnianie nieprawdy niekorzystnej dla bliźnich obciąża autorów winą oczerniania.

Program Jerycho Zielonka marzec 2024 – v2

Intebcje Jerycho Zielonka marzec 2024