IV Niedziela Wielkiego Postu

IV Niedziela Wielkiego Postu – 10 marca 2024

• Zapraszamy na bardzo ciekawy wykład z dziedziny duchowości pod tytułem: „Wartość modlitwy w kontekście Wielkiego Postu. Świadectwa Polskich mistyków. Wykład poprowadzi ks. Profesor Stanisław Urbański, który już gościł w naszej parafii, w najbliższy czwartek po Mszy wieczornej ok. 18.40.
  • Droga krzyżowa w piątki o17.00 dla dzieci, 18.40 dla dorosłych oraz o 19.30 dla młodzieży. Gorzkie Żale w niedziele o 17.15
  • Przedświąteczne odwiedziny chorych, którzy nie korzystają z comiesięcznej Komunii Św. będą 25 i 26 marca. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.
  • Za tydzień będą gościć w naszej parafii Siostry Franciszkanki Niepokalanej z ciekawą książką o Św. Józefie. Przed kilku laty prezentowały książkę o Niepokalanym Sercu Maryi.
  • Rafał przygotowuje spektakl o Bł. Rodzinie Ulmów. Młodzież chętną do udziału w przedstawieniu prosimy o kontakt z ks. Rafałem.
  • Spotkanie przedstawicieli wszystkich wspólnot i zespołów parafialnych będzie w poniedziałek 11 marca. W programie ważne sprawy bieżące i przygotowanie czekających nas uroczystości parafialnych.
  • Spotkanie dla rodziców, których dzieci przeżywają kryzys wiary, będzie w niedzielę 17 marca o 19.00 w Domu Św. Józefa.
  • Jerycho Różańcowe, tygodniowa nieustająca modlitwa różańcowa, rozpocznie się w naszej parafii w niedzielę 17 marca po Mszy wieczornej. Program oraz intencje są na tablicach ogłoszeń.
  • Spotkanie dla studentów w najbliższy czwartek o 19.30 w bibliotece.
  • Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta wspólnie z parafią Św. Jerzego będzie w piątek 22 marca po Mszy wieczornej. Przejdziemy do parafii Św. Jerzego. Będą autokary na drogę powrotną dla nas i na rozpoczęcie dla parafian ze Św. Jerzego.
  • W naszej parafii trzy razy w ciągu dnia jest odmawiany różaniec. O 8.00, o15.10 za kapłanów oraz o 17.15. Do różańca dodajemy litanię do Św. Andrzeja Boboli w intencji naszej Ojczyzny. Włączajmy się w tę modlitwę w miarę możliwości i wypraszajmy Boże miłosierdzie dla naszej Ojczyzny.
  • Dziś przed kościołem comiesięczna zbiórka ofiar parafialną Caritas. Dziękujemy za dary żywnościowe dla ubogich składane do koszy .

Program Jerycho Zielonka marzec 2024 – v2 Intebcje Jerycho Zielonka marzec 2024