III Niedziela Wielkiego Postu
Wszystkie Ogłoszenia

III Niedziela Wielkiego Postu – 3 marca 2024 

 • Wczoraj Ks. Biskup Romuald przeznaczył do posługi w różnych parafiach i pobłogosławił 65 nadzwyczajnych szafarzy Eucharystii. Z naszej parafii jest w tym gronie P. Jerzy Bołbat, ministrant i lektor. Gratulujemy zaangażowania i życzymy obfitego błogosławieństwa w tej posłudze. Mamy już w parafii 4 szafarzy.
 • W tym tygodniu przeżywamy: w poniedziałek święto Św. Kazimierza, Królewicza. Dzień imienin biskupa, seniora Kazimierza Romaniuka oraz ks. Proboszcza. Msza o błogosławieństwo dla ks. Proboszcza będzie o 18.00 Po mszy agapa w auli. We czwartek msza o powołania kapłańskie i zakonne o godz. 18.00
 • Droga krzyżowa w piątki o17.00 dla dzieci, 18.40 dla dorosłych oraz o 19.30 dla młodzieży. Gorzkie Żale w niedziele o 17.15
 • W niedzielę za tydzień będzie gościć w naszej parafii męskie trio -Vies Bonum-śpiewające pieśni religijne. Po mszach będzie możliwość nabycia płyty z pieśniami w ich wykonaniu. Po mszy wieczornej będzie krótki koncert w ich wykonaniu.
 • Rozpoczął się kurs przedmałżeński. Spotkania będą w poniedziałki o 20.00 w domu Św. Józefa.
 • W naszej parafii organizujemy Różę Różańcową dla osób chorych. Modlący się w takiej grupie będą odwiedzani przez zelatora w domu. Osoby chore i w podeszłym wieku oraz chętnych do pomocy przy grupie prosimy o zgłoszenie do ks. Rafała.
 • Wymiana tajemnic dla Różańca młodzieży i dzieci dziś /03.03/ po Mszy o 11.30 w auli.
 • Rafał przygotowuje spektakl o Bł. Rodzinie Ulmów. Młodzież chętną do udziału w przedstawieniu prosimy o kontakt z ks. Rafałem.
 • Spotkanie przedstawicieli wszystkich wspólnot i zespołów parafialnych będzie w poniedziałek 11 marca. W programie ważne sprawy bieżące i przygotowanie czekających nas uroczystości parafialnych.
 • Spotkanie dla rodziców, których dzieci przeżywają kryzys wiary, będzie w niedzielę 17 marca o 19.00 w Domu Św. Józefa.
 • Jerycho Różańcowe, tygodniowa nieustająca modlitwa różańcowa, rozpocznie się w naszej parafii w niedzielę 17 marca po Mszy wieczornej.
 • W naszej parafii trzy razy w ciągu dnia jest odmawiany różaniec. O 8.00, o15.10 za kapłanów oraz o 17.15. Do różańca dodajemy litanię do Św. Andrzeja Boboli w intencji naszej Ojczyzny. Włączajmy się w tę modlitwę w miarę możliwości i wypraszajmy Boże miłosierdzie dla naszej Ojczyzny.
 • Dziś przed kościołem comiesięczna zbiórka ofiar na Radio Maryja.