V Niedziela Zwykła

V Niedziela Zwykła – 4 lutego 2024

1. Dziś /niedziela/ przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja. Za tydzień zbiórka do puszek na chorych objętych opieką caritas naszej diecezji z okazji Światowego Dnia Chorego. Parafialny dzień chorego będzie w późniejszym czasie. Zbiórka na parafialną Caritas będzie za dwa tygodnie.
  2. Katecheza dla kandydatów do Bierzmowania z pierwszego roku przygotowań dziś/ niedziela/ o 19.00 w auli w Domu Katechetycznym.
  3. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu

Wizyta duszpasterska w przyszłym tygodniu

Poniedziałek 5 lutego – Wolności 2 blok 5, 6, 7.

Wtorek 6 lutego – Wolności 2 blok 8, 9, 10, 10A

Środa 7 lutego – Wolności 2 blok 11, 11A, 23, 23A

Czwartek 8 lutego – Wolności 2 blok 12, 22, 24, 24A

Piątek 9 lutego – Wolności 2 blok 14 i od krańców blok 13

Sobota 10 lutego – Wolności 2 blok 17

Wizyta duszpasterska w przyszłym tygodniu

Poniedziałek 12 lutego – Wolności 2 blok 15, i od krańców Przemysłowa 4a

Wtorek 13 lutego – Wolności 2 blok 16 i od 17.30 Przemysłowa 4 od krańców.

Wizytę rozpoczynamy o 16.30 a w soboty o 9.00. Na wizytę przygotowujemy: Pismo Święte, krzyż, płonące świece, wodę święconą oraz zeszyty z katechezy dzieci i młodzieży. Odwiedziny rozpoczynamy od najniższych numerów domów, chyba, że ogłosimy inaczej. W czasie trwania wizyt kancelaria będzie czynna po południu tylko we wtorki i czwartki. Poranny czas kancelarii nie zmienia się.  Każdy tydzień odwiedzin jest podsumowany Mszą Św. w intencji odwiedzonych rodzin w sobotę o 18.00. Jest to dodatkowa intencja. Zapraszamy.

Zbliża się koniec odwiedzin duszpasterskich. Można jeszcze umawiać się indywidualnie na odwiedziny zwłaszcza w sobotę 10 lutego.