III Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

                                  III Niedziela Zwykła – 21 stycznia 2024

  1. Dziękujemy za pomoc w rozbieraniu dekoracji Bożonarodzeniowej.
  2. Serdecznie zapraszamy na Parafialny Bal Karnawałowy, który odbędzie się 3 lutego br. (w sobotę) o 15 w domu katechetycznym. W programie zapewniony poczęstunek i dobra zabawa. Zaproszenia – bilety wstępu – można nabyć dziś w zakrystii, a w tygodniu w kancelarii.
  3. Zbiórka ofiar na parafialną Caritas będzie za tydzień.
  4. Zapraszamy do zbiórki elektrośmieci Sprzęt RTV i AGD. Dochód z akcji będzie wsparciem dla Polskich misjonarzy w Afryce i Polaków na wschodzie. Zużyty sprzęt można przynosić w tym tygodniu i składać w garażu pod domem katechetycznym. Odbiór elektrośmieci będzie w sobotę 27.01 o godz. 12.00 Wtedy kończy się zbiórka.
  5. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu

Poniedziałek 22 stycznia – Wiejska, Dolna i od 18.00 Przesmyk, od 19.00 Wiosenna.

Wtorek 23 stycznia – Graniczna, Letnia i od 17.30 Czereśniowa i Letniskowa.

Środa 24 stycznia – Zachodnia, Pustelnicka, Kujawska

Czwartek 25 stycznia – Warmińska i od 18.00 Kaszubska i Zagłoby.

Piątek 26 stycznia – Ceglana, Zaciszna, Obrońców Warszawy, od 17.30 Saperów i od 18.30 Gdyńska.

Sobota 27 stycznia- Mazurska, Radiowa i od 10.00 Pomorska

Wizyta duszpasterska w przyszłym tygodniu

Poniedziałek 29 stycznia – Lipowa i od 17.30 Wolności domki, Konopnickiej, Rzeczna, Wolności 5.

Wtorek 30 stycznia – Wolności 11 i 11A, Wesoła i od 17.30 Krzywa i Krótka.

Środa 31 stycznia – Prosta, Szczęśliwa, Podleśna, Dębowa i od 17.00 Pogodna.

Czwartek 1 lutego – Wolności 2 blok 2; 3 i od krańców blok 4

Przychodzimy do waszych domów z Bożym błogosławieństwem i Słowem budzącym wiarę. Owoce tego krótkiego spotkania zależą w znacznej mierze od waszego zaangażowania. Dlatego zachęcamy do obecności całą rodzinę. Warto przesunąć lub odłożyć inne zajęcia, by spotkać się z Jezusem, który przychodzi z nami i otrzymać cenny dar błogosławieństwa. Jeśli komuś nie odpowiada termin proponowany, można umówić się indywidualnie na inny.  Ofiary, które zechcecie złożyć przy tej okazji będą przeznaczone na spłatę zobowiązań związanych z inwestycjami, o których można przeczytać w liście ks. Proboszcza. Wizytę rozpoczynamy o 16.30 a w soboty o 9.00. Na wizytę przygotowujemy: Pismo Święte, krzyż, płonące świece, wodę święconą oraz zeszyty z katechezy dzieci i młodzieży. Odwiedziny rozpoczynamy od najniższych numerów domów, chyba, że ogłosimy inaczej. W czasie trwania wizyt kancelaria będzie czynna po południu tylko we wtorki i czwartki. Poranny czas kancelarii nie zmienia się.  Każdy tydzień odwiedzin jest podsumowany Mszą Św. w intencji odwiedzonych rodzin w sobotę o 18.00. Jest to dodatkowa intencja. Zapraszamy.

  1. Zapraszamy na spotkania modlitewne z medytacją Pisma Świętego i formacją duchową. Rozpoczęcie w poniedziałek 22 stycznia o 19.00 w Sali Św. Andrzeja w Domu Katechetycznym. Spotkanie prowadzi Stowarzyszenie Apostolskie FIAT. Więcej informacji na plakatach i ulotkach na stolikach z prasą. Przed kościołem uczestnicy Stowarzyszenia rozdają karteczki ze Słowem Bożym. Posłuchajmy krótkiego świadectwa o owocach tych spotkań.