III Niedziela Adwentu
Wszystkie Ogłoszenia

                                                 III Niedziela Adwentu – 17 grudnia 2023

  1. Dziękujemy ofiarodawcom choinek do kościoła i pomagającym wczoraj je ustawić.
  2. Za tydzień Wigilia. W tym dniu nie ma Mszy wieczornej chociaż jest to niedziela. Zachęcamy by nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę. W niedzielę za tydzień będą mniejsze możliwości ze względu na konieczność pomocy u Sióstr Dominikanek i posługę ks. Pawła w więzieniu. Liturgia pokutna przed świętami będzie w piątek o 19.15.
  3. Odwiedziny chorych, do, których nie przychodzimy co miesiąc, będą we środę i czwartek. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.
  4. Zapraszamy dzieci na Roraty. Po Mszy od poniedziałku do piątku śniadanie w auli. Można jeszcze zgłaszać się do pomocy w przygotowaniu śniadań dla dzieci. Lista jest w zakrystii.
  5. Zapraszamy udziału w Jutrzni dolnym kościele od poniedziałku do piątku o 5.30
  6. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na pomoc dla Kościoła na wschodzie.
  7. W naszym sklepiku są świece caritasu i karty świąteczne oraz kolorowanki dla dzieci o tematyce Bożonarodzeniowej.
  8. Spotkanie dla studentów we wtorek 19.12. o godz. 19.00 w domu katechetycznym. Zapraszamy także młodzież akademicką, która pragnie dołączyć do grupy.
  9. W tym roku nasza parafia planuje wrócić do formuły kolędników misyjnych – po Świętach dzieci, przebrane w stroje jasełkowe, w grupach będą odwiedzać domy w parafii, śpiewać kolędy, ofiary na misje oraz zbierać słodycze. Kto z zespołów parafialnych lub parafian pragnąłby zorganizować taką grupę proszony jest o kontakt z ks. Rafałem. W grupie zawsze powinna być do opieki jedna osoba dorosła.