XXI Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

21 Niedziela zwykła – 27 sierpnia 2023    

  1. Biskup Romuald Kamiński skierował do naszej parafii księdza Jarosława Gawrońskiego, który dotychczas posługiwał w parafii Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie. Ks. Jarosław ma już za sobą 17 lat kapłaństwa i będzie łączył funkcję wikariusza oraz Moderatora Diecezjalnego Ruchu Światło-Życie w naszej Diecezji. Witamy serdecznie księdza Jarosława i życzymy obfitego błogosławieństwa w kapłańskiej posłudze w naszej parafii i w diecezji. Zawierzamy księdza opiece Maryi, Patronki naszej parafii i ruchu Światło-Życie.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie odpustu parafialnego. Niech Boże błogosławieństwo będzie dla nich nagrodą i zapowiedzią wiecznego szczęścia.
  3. Od 1 września msze codzienne o 6.30, 7.15 i 18.00, w niedziele Msza zbiorowa o 13.00 i wieczorna Msza o 18.00.
  4. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6.15 i po południu od 16.30. Msza dla dzieci o 17.00. Zachęcamy rodziców do troski o spowiedź dzieci na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza rozpoczynająca nocne czuwanie o 21.00, skrutacja Pisma Świętego od 23.00 do 24.00. Odwiedziny chorych bez zmian.
  5. Pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy o 7.15. Odwiedziny chorych bez zmian.
  6. W niedzielę za tydzień po Mszy o 10.00 procesja eucharystyczna. Przed Kościołem będzie zbiórka ofiar na Radio Maryja.
  7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Marcin Tarczyński i Natalia Wróblewska, panna, oboje z par. tut. Zap. II

Emil Malon kaw. z par. tut. i Kamila Mielczarek, panna z par. Nawiedzenia NMP w Srebrnej w Konstantynowie Łódzkim. Zap. I

 Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.