XVII Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

XVII Niedziela Zwykła – 30 lipca 2023

  1. W tym tygodniu we wtorek 79 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. O godz. 17.00 gromadzimy się przy pomniku AK w Zielonce, aby pomodlić się za poległych i pomordowanych w czasie powstania, złożyć wieńce i śpiewać pieśni powstańcze.
  2. We czwartek Msza o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii o godz. 18.00
  3. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6.30 rano i od 16.30 po południu. Msza rozpoczynająca nocne czuwanie o 21.00. Skrutacja Pisma Św. od 23.00 do 24.00. Odwiedziny chorych bez zmian.
  4. Pierwsza sobota. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy o 7.00. Odwiedziny chorych według ustaleń księży z chorymi.
  5. Pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy o 10.00 Procesja Eucharystyczna. Przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja.
  6. Zachęcamy do pielgrzymowania w sierpniu z naszą diecezją. Na Jasną Górę wyruszają dwie pielgrzymki: 5 sierpnia Warszawsko-Praska Pielgrzymka Piesza, a 16 sierpnia Praska Pielgrzymka Piesza (Pomocników Matki Kościoła), którą prowadzi ks. Rafał Goliński. Szczegóły o pielgrzymkach można znaleźć na stronach internetowych oraz w tygodniku Idziemy.
  7. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę do Torunia w sobotę 5 sierpnia. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  8. Ks. Mieczysław Stefaniuk zaprasza na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę 25 sierpnia. Zapisy u Sióstr Dominikanek w Zielonce.
  9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

– Mateusz Chmielewski, kaw. z par. tut. i Paulina Maria Jewiak, panna, z par. Św. Trójcy w Kobyłce. Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.