IV Niedziela Wielkanocna
Wszystkie Ogłoszenia

4 Niedziela Wielkanocna – 30 kwietnia 2023    

 1. Za tydzień, w niedzielę 7 maja, ks. Biskup Jacek Grzybowski będzie wizytował naszą parafię. Powitamy ks. Biskupa w drzwiach świątyni przekazując Mu klucze, symbol władzy w parafii i będziemy się wsłuchiwać w Jego pasterskie słowo. Podczas każdej Mszy poszczególne zespoły parafialne będą składały ks. Biskupowi sprawozdania ze swej działalności.
 2. Dziś o 15.30 na naszym cmentarzu będzie ewangelizacja prowadzona przez wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej z obu parafii Zielonkowskich.
 3. W poniedziałek wspomnienie Św. Józefa Robotnika. Msze jak w dzień powszedni. Nabożeństwo Majowe o 17.15
 4. We środę Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze o 7.00; 8.45; 10.00; 11.30 i 18.00. Msza za Ojczyznę będzie o 10.00. Po Mszy przejdziemy pod pomnik Armii Krajowej złożyć wieńce i pomodlić się za poległych.
 5. We czwartek wspomnienie Św. Floriana, patrona naszej katedry. Można zyskać odpust zupełny nawiedzając w tym dniu katedrę i odmawiając Ojcze Nasz i Wierzę.
 6. Wymiana Tajemnic różańcowych róż młodzieżowych i dziecięcych w niedzielę za tydzień po Mszy o 11.30 w domu Św. Józefa.
 7. Spotkanie rady parafialnej z osobami prowadzącymi głośne modlitwy w kościele będzie we czwartek 11maja po Mszy wieczornej.
 8. Msza o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii będzie we czwartek o 6.30.
 9. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6.15 rano i od 16.30 po południu. Msza dla dzieci 0 17.00. Msza rozpoczynająca nocne czuwanie o 21.00. Skrutacja Pisma Świętego od 23.00 do 24.00. Odwiedziny chorych jak dotychczas.
 10. W sobotę po Mszy o 7.15 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP. Odwiedziny chorych jak dotychczas.
 11. W niedzielę za tydzień po Mszy o 10.00 procesja Eucharystyczna.
 12. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Jakub Pietruk, kaw z par. Św. Klemensa w Klembowie i Dominika Dużyńska, panna z par tut. Zap. II.  Rafał Michał Deska, kaw. z par. tut. i Daria Kania, panna z par. Bł. Jerzego Popiełuszki w Kobyłce. Zap. II   Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.