III Niedziela Wielkanocna
Wszystkie Ogłoszenia

3 Niedziela Wielkanocna – 23 kwietnia 2023    

  1. W miniony wtorek młodzież naszej parafii przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania. Dziękujemy animatorom pomagającym ks. Marcinowi w przygotowaniu młodzieży oraz rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości i złożone ofiary na potrzeby parafii.
  2. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Msze jak w dzień powszedni.
  3. Spotkanie wielkanocne kół Żywego Różańca Rodziców oraz Margaretek będzie dziś / 23.04./ o 19.00 w Auli.
  4. Katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej będzie we wtorek i środę o 19.00 w auli.
  5. Potrzebna jest pomoc w dokumentowaniu fotograficznym ważnych wydarzeń parafialnych. Osoby chętne do pomocy prosimy o kontakt z księżmi.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Jakub Pietruk, kaw z par. Św. Klemensa w Klembowie i Dominika Dużyńska, panna z par tut. Zap. I.  Rafał Michał Deska, kaw. z par. tut. i Daria Kania, panna z par. Bł. Jerzego Popiełuszki w Kobyłce. Zap. I   Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.