Niedziela Miłosierdzia Bożego
Wszystkie Ogłoszenia

Niedziela Miłosierdzia Bożego – 16 kwietnia 2023    

  1. Dziś koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00. Uczestnicząc w tej modlitwie można zyskać odpust zupełny. Ponadto można zyskać taki odpust w tym dniu odmawiając przed Najświętszym Sakramentem Ojcze nasz, Wierzę i wezwanie: Jezu miłosierny, ufam Tobie.
  2. Katecheza Chrzcielna dla rodziców i chrzestnych dziś o 12.45 w Auli.
  3. We wtorek młodzież naszej parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania podczas mszy o godz. 19.00. Sakramentu udzieli ks. Bp. Rafał Markowski z Archidiecezji Warszawskiej.
  4. Dzieci przystępujące do I Komunii Św. pielgrzymują na Jasną Górę w niedzielę 23 kwietnia. Wyjazd o 14.30, nocleg na Halach przy Jasnej Górze. Powrót w poniedziałek ok.19.00. Są jeszcze wolne miejsca w autokarach. Zapraszamy szczególnie dzieci z poprzednich lat, kiedy nie mogliśmy organizować pielgrzymki oraz wszystkich chętnych. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
  5. Spotkanie wielkanocne kół Żywego Różańca Rodziców oraz Margaretek będzie w niedzielę za tydzień 23.04. o 19.00 w Auli.
  6. Za tydzień w niedzielę 23. 04 będziemy gościć w naszej parafii przedstawicieli szkoły i przedszkola przy parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Warszawie, którzy będą nas prosić o pomoc w przy budowie budynku szkoły i przedszkola.