V Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

 5 Niedziela Zwykła – 5 lutego 2023             

  1. We wtorek Ks. biskup Romuald Kamiński obchodzi imieniny i urodziny. Pamiętajmy o Nim w modlitwie wypraszając potrzebne łaski.
  2. Bardzo prosimy wszystkich parafian o zwracanie uwagi na altanki w ogrodzie za kościołem, zwłaszcza na tę największą. Wieczorami przychodzą tam młodzi ludzie i palą papierosy oraz piją alkohol, brudzą i niszczą. Takie zachowania są niedozwolona na terenie ogrodu, o czym informują tablice umieszczone w altankach. Prosimy, aby zwracać uwagę tym osobom i prosić o opuszczenie terenu z powodu niewłaściwego zachowania. Zawsze można zapowiedzieć wezwanie policji w przypadku niesubordynacji lub lekceważącego zachowania. Prosimy też o modlitwę za tych młodych ludzi, którzy marnują swe życie i oddalają się od Boga.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z drugiego roku przygotowań będzie dziś o 19.00 w auli.
  4. Wymiana tajemnic Róż młodzieży dziś po mszy o 11.30 w domu Św. Józefa.
  5. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja. W drugi poniedziałek miesiąca o 18.00 jest Msza za tę rozgłośnię, dzieła przy niej powstałe i ofiarodawców.
  6. Małżeństwa z Ruchu  Szensztackiego zapraszają na otwarte spotkania z cyklu „ 4 kroki by być bliżej siebie”  Drugie spotkanie odbędzie się  – 10 lutego. Zapraszamy też osoby , które nie były na pierwszym spotkaniu. Szczegóły na plakatach i w gazetce Ecclesia. Zapewniamy opiekę dla dzieci
  7. Zwolniły się miejsca na wyjazd do Lizbony. Osoby chętne do udziału w ŚDM proszone są o kontakt z Ks. Rafałem.