III Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

 3 Niedziela Zwykła – 22 stycznia 2023            

  1. We środę, na zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, będzie w naszej katedrze nabożeństwo ekumeniczne o godz. 16.00, na które serdecznie zapraszamy. Kto chciałby jechać razem proszony jest o kontakt w zakrystii.
  2.  Jeśli chcesz nawiązać bliski kontakt z Bogiem, a nie wiesz, jak to zrobić, to zapraszamy na spotkanie modlitewne i rozważanie Pisma Świętego w poniedziałki od 19.00 do 20.30 w sali chóru.  Więcej informacji na plakacie na tablicy ogłoszeń.
  3. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu orkiestry dętej dziś / 22 stycznia/ o 19.20 w Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce.
  4. Spotkanie rady parafialnej i przedstawicieli wszystkich grup i zespołów parafialnych, w związku z czekająca nas wizytacją biskupią, będzie we czwartek 2 lutego o 19.00 w auli.
  5. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

Poniedziałek 23 stycznia – Żabia 2 i 5, Kaszubska, Gdyńska, Zagłoby, Zaciszna, Piłsudskiego, Saperów i Obrońców warszawy.

Wtorek 24 stycznia – Mazurska, Pomorska i Radiowa.

Środa 25 stycznia –   Kujawska, Ceglana, Pustelnicka, Czereśniowa, Letniskowa i Zachodnia.

Czwartek 26 stycznia – Wiejska, Letnia, Dolna.

Piątek 27 stycznia – Wiosenna, Przesmyk, Drewnicka, Graniczna.

 Sobota 28 stycznia – Warmińska.

Zachęcamy do obecności całą rodzinę. Jeśli proponowany termin nie odpowiada można umówić się   na inny czas. Wizytę rozpoczynamy o 16.30 a w soboty o 9.00.  Kończymy wizytę duszpasterską. Kto chciałby jeszcze się spotkać zapraszamy do zgłoszenia się na najbliższą sobotę lub inny dogodny termin.

  1. Do małżeństwa przygotowują się: Patryk Glinka, kaw z par. tut. i Amanda Habit, panna z par. Św. Trójcy w Komarowie. Zap. I. Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest poinformować o tym w kancelarii parafialnej.