Niedziela Chrztu Pańskiego
Wszystkie Ogłoszenia

Niedziela Chrztu Pańskiego – 8 stycznia 2023            

  1. Dzisiejsza niedziela kończy okres Bożego Narodzenia. Od jutra mamy okres zwykły.
  2. Serdecznie dziękujemy organizatorom Orszaku Trzech Króli: ks. Marcinowi, Siostrom Dominikankom oraz wszystkim współtworzącym orszak a także pomagającym: Ośrodkowi Kultury i Sportu, Straży Pożarnej, Policji i wolontariuszom dorosłym i młodzieży.
  3. Rafał z młodzieżą zaprasza na Jasełka dziś o 14.00
  4. Małżeństwa z Ruchu Szensztackiego zapraszają na otwarte spotkania z cyklu „ 4 kroki by być bliżej siebie „  Pierwsze spotkanie odbędzie się  – 13 stycznia ,szczegóły na plakatach i w gazetce Ecclesia .Grupa zapewnia opiekę dzieciom, które przyjdą z rodzicami.
  5. Wymiana tajemnic dla dzieci i młodzieży dziś o 12.30 w domu św. Józefa
  6. Katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Św. będzie we środę i czwartek o 19.00 w auli. Spotkanie wtorkowe jest przeniesione na czwartek.
  7. Jeśli chcesz nawiązać bliski kontakt z Bogiem, a nie wiesz jak to zrobić, to zapraszamy na spotkanie modlitewne i rozważanie Pisma Świętego w poniedziałki od 19.00 do 20.30. Rozpoczęcie w poniedziałek 16 stycznia o 19.00 w Sali chóru. Więcej informacji na plakacie na tablicy ogłoszeń.
  8. Wiadomość dla narzeczonych i par pragnących rozeznać swoje powołanie! W Legionowie 13 stycznia rozpocznie się bardzo ciekawy i wartościowy cykl spotkań dla zakochanych i narzeczonych. Więcej informacji o spotkaniach i o zapisach na plakacie na tablicy ogłoszeń.
  9. Proboszcz parafii św. Jerzego w Zielonce wraz z burmistrzem Zielonki zaprasza na koncert kolęd w wykonaniu kapeli góralskiej Beskid dziś / 8 stycznia/ po mszy św. wieczornej. Natomiast w niedziele 22 stycznia po mszy wieczornej w naszym kościele będzie koncert kolęd w wykonaniu orkiestry dętej.
  10. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

Poniedziałek 9 stycznia – ul. Ossowska Dwaj księża po obu stronach od nr. 53

                                            następni od nr. 73 i 78 , kolejny ksiądz od końca.

 Wtorek 10 stycznia – ul. Polna, Mazowiecka i Ogrodowa.

Środa 11 stycznia – ul. Marecka od krańców i Mała.

Czwartek 12 stycznia – ul. Inżynierska, Cicha, Prusa, Zaułek oraz od 19.00 Różana.

 Piątek 13 stycznia –  ul. Pogonowskiego, Jagiełłowicza, Piastowska od krańców i Krasińskiego.

 Sobota 14 stycznia – ul. Jagiellońska, Kwiatowa, Kościuszki i Syreny.

W przyszłym tygodniu:

Poniedziałek 16 stycznia – Westerplatte, Powstańców, Długa domki, oraz od 18.00 Traugutta, Bema i Reja.

 Wtorek 17 stycznia – Młodzieżowa, Nauczycielska, Powstańców 4, Baśniowa domy i od 18.00 Chodkiewicza.

Środa 18 stycznia – Sowińskiego, Sobieskiego, Dąbrowskiego domki oraz bloki nr 3 i 5 oraz od 18.00 bloki 1 i 7

Czwartek 19 stycznia – Długa 5 i od 18.00 Długa 3, Długa 18 bl. 1;2;5 i 13 oraz od 18.00 bl. 3;4 i 14

Piątek 20 stycznia – Powstańców 32, Długa 18 bl. 6;7;8;9 i 11 oraz od 18.00 bl.10 i 12

 Sobota 21 stycznia – Nadrzeczna, Górna, Wspólna, Powstańców 23/27, Żabia 4 i od 10.00 Baśniowa bl.4

Zachęcamy do obecności całą rodzinę. Jeśli proponowany termin nie odpowiada można umówić się   na inny czas. Wizytę rozpoczynamy o 16.30 a w soboty o 9.00.