XXV Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

XXV niedziela zwykła – 18 września 2022

 1. Dziś /11.09/ przed kościołem Rycerze Św. Jana Pawła II rozprowadzają kalendarze katolickie na 2023 rok z sylwetkami błogosławionych wyniesionych na ołtarze przez Św. Jana Pawła II.
 2. Katecheza Chrzcielna dla rodziców i chrzestnych dziś o 12.45 w auli.
 1. Młodzież od 1 klasy szkoły średniej, która chce rozpocząć przygotowanie do bierzmowania, powinna do 19.09 złożyć kartę zgłoszenia u ks. Rafała. Karty są odstępne w kancelarii i zakrystii. Spotkanie informacyjne dla rodziców na temat sposobu przygotowania odbędzie się w czwartek 22.09 o godz. 19.00 w auli.
 2. Osoby pragnące uczestniczyć w ŚDM w Lisbonie w 2023 roku proszone są o zgłaszanie się do ks. Rafała. Wcześniejsze potwierdzenie udziału w spotkaniu młodych związane z koniecznością rezerwacji i wykupu biletów.
 3. Wymiana tajemnic Różańca Rodziców za tydzień niedzielę po Mszy św. o 13.00 w Auli. (Róża Rodziców związana z siostrami dominikankami ma swoją wymianę przy kaplicy sióstr po Mszy św. o 10.00)
 4. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w niedzielę (25.09) o 19.00 w domu św. Józefa.
 5. Dzień skupienia dla narzeczonych w Sanktuarium Św. Faustyny Ostrówku będzie 9 października. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeniowej.
 6. Serdecznie zapraszamy ubiegłorocznych kandydatów do bierzmowania na spotkanie organizujące II rok pracy za tydzień (25.09) o godzinie 19 w auli.
 7. W najbliższą sobotę i niedzielę na Jasnej Górze będzie ogólnopolska pielgrzymka małżeństw i rodzin. Jest możliwość udziału w tej pielgrzymce. Wyjazd z Zielonki w sobotę o 11.00, nocleg w Częstochowie i powrót w niedzielę po południu ok.18.00 Zapisy do wtorku włącznie w zakrystii.
 8. Katecheza dla narzeczonych rozpocznie się we środę 28 września o 19.00 w Domu Św. Józefa. Następna katecheza będzie w lutym przyszłego roku.
 9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Łukasz Sut, kaw. z par. MB Królowej Polski w Markach i Małgorzata Wiercińska, panna, z par. tut. Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.