XXIV Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

                                      XXIV niedziela zwykła – 11 września 2022

 1. We środę przeżywamy święto Podwyższenia Krzyża Świętego a we czwartek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Msze jak w dzień powszedni.
 2. Chcemy skompletować fotografie przydrożnych i przydomowych kapliczek, figur i krzyży. Kto ma taką kapliczkę przy swoim domu lub jest w pobliżu proszony jest o kontakt z P. Joanną. Nr. tel: na tablicy ogłoszeń.  /507 132 363/
 3. Dziś /11.09/ przed kościołem zbiórka ofiar na parafialną Caritas.
 4. Katecheza Chrzcielna dla rodziców i chrzestnych za tydzień o 12.45 w auli.
 5. Rozpoczynamy przygotowanie dzieci z klas III do pierwszej Komunii Świętej. Pierwszym krokiem będą indywidualne krótkie spotkania ks. proboszcza z poszczególnymi rodzicami z dzieckiem. Terminarz będzie ustalony w porozumieniu z katechetami.
 1. Młodzież od 1 klasy liceum, która chce rozpocząć przygotowanie do bierzmowania, powinna do 19.09 złożyć kartę zgłoszenia u ks. Rafała. Karty będą odstępne w kancelarii i zakrystii. Spotkanie  informacyjne dla młodzieży z rodzicami na temat sposobu przygotowania odbędzie się w czwartek 22.09 o godz. 19.00 w auli.
 2. Osoby pragnące uczestniczyć w ŚDM w Lisbonie w 2023 roku proszone są o zgłaszanie się do ks. Rafała. Wcześniejsze potwierdzenie udziału w spotkaniu młodych związane z koniecznością rezerwacji i wykupu biletów.
 3. Młodzież od 8 klasy SP zapraszamy na spotkania Ruchu Światło-Życie, czyli Oazy w piątki. Ramowy plan każdego spotkania to Eucharystia o 18.00, potem wspólna modlitwa, spotkania w grupach wiekowych i błogosławieństwo końcowe ok. 21. Serdecznie zapraszamy
 1. Siostry Szensztackie z Otwocka zapraszają na Mszę odpustową z okazji patronalnego święta Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej 12 września o godz. 19.00. więcej szczegółów na plakacie.
 2. Dziś mszą wieczorną rozpoczynamy Jerycho Różańcowe. Zapraszamy do udziału w tej tygodniowej nieustającej modlitwie. Intencje i porządek modlitwy są w gablotach ogłoszeniowych oraz w najnowszym numerze Ecclesii – naszej parafialnej gazetki.
 3. Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.30 – 10.00 i 16.00-17.30 oraz w sobotę od 8.30 do 10.00. W piątki kancelaria nieczynna.
 1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Michał Groszek, kaw. z par. tut i Joanna Ilczuk, panna, z par. Św. Michała Arch. i Św. Floriana w Warszawie. Zap. II

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.