XXIII Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

                                      XXIII niedziela zwykła – 4 września 2022

 1. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią przypominamy, że od 1 września Msze poranne w dni powszednie są sprawowane o 6.30 i 7.15.
 2. Zachęcamy do udziału w Spotkaniu Rodzin naszej diecezji w parafii Św. Jana Pawła II w Radzyminie. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 3. Dziś /4.09/ przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja połączona ze zbiórką na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. Za tydzień zbiórka na parafialną Caritas.
 4. Rozpoczynamy przygotowanie dzieci z klas III do pierwszej Komunii Świętej. Pierwszym krokiem będą indywidualne krótkie spotkania ks. proboszcza z poszczególnymi rodzicami z dzieckiem. Terminarz będzie ustalony w porozumieniu z katechetami.
 5. Zapraszamy młodzież i dorosłych chętnych na wyjazd na ŚDM w Lisbonie w 2023 roku na spotkanie informacyjne dziś o 19.15 w domu św. Józefa. Szczegóły u ks. Rafała
 1. Służba Liturgiczna rozpocznie rok formacyjny Eucharystią sprawowaną w czwartek (8 września) o godzinie 19.00 w Kościele. Serdecznie zapraszamy lektorów, ministrantów i kandydatów z rodzinami.
 2. Młodzież od 8 klasy SP zapraszamy na spotkania Ruchu Światło-Życie, czyli Oazy. Ramowy plan każdego spotkania to Eucharystia o 18.00, potem wspólna modlitwa, spotkania w grupach wiekowych i błogosławieństwo końcowe ok. 21. Pierwsze takie spotkanie po wakacjach odbędzie w najbliższy piątek 9 września. Serdecznie zapraszamy
 1. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na pierwsze powakacyjne spotkanie modlitewne we wtorek o 18.00 Msza Święta w intencjach uczestników, potem spotkanie w domu Św. Józefa.
 2. Wspomnienie wypędzenia mieszkańców Zielonki odbędzie się w poniedziałek 5 września o 10.00 na skwerze Św. Matki Teresy z Kalkuty.
 3. We czwartek 8.09 Święto Narodzenia NMP. Msze jak w dzień powszedni. W związku z tym świętem Siostry Loretanki zapraszają na odpust do Loretto w niedziele 11 września. Więcej informacji na plakatach w gablotach ogłoszeniowych.
 4. W piątek wieczorem 9.09 odbywa się w Warszawie diecezjalne spotkanie młodzieży związane z nawiedzeniem relikwii bł. Carla Acutisa. Szczegóły na plakacie w gablocie. Zapisy dziś o 19.00 w domu św. Józefa.
 5. Siostry Szensztackie z Otwocka zapraszają na Mszę odpustową z okazji patronalnego święta Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej 12 września o godz. 19.00. więcej szczegółów na plakacie.
 6. Za tydzień niedzielną mszą wieczorną rozpoczynamy Jerycho Różańcowe. Zapraszamy do udziału w tej tygodniowej nieustającej modlitwie. Intencje i porządek modlitwy jest w gablotach ogłoszeniowych oraz w najnowszym numerze Ecclesii – naszej parafialnej gazetki.
 7. Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.30 – 10.00 i 16.00-17.30 oraz w sobotę od 8.30 do 10.00. W piątki kancelaria nieczynna.
 1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Michał Groszek, kaw. z par. tut i Joanna Ilczuk, panna, z par. Św. Michała Arch. i Św. Floriana w Warszawie. Zap. II

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.