XVII Niedziela Zwykła

XVII niedziela zwykła – 24 lipca 2022

  1. Bardzo prosimy o zgłoszenie się w trybie pilnym osób, które wykupiły miejsce na cmentarzu w końcowej części sektora D przed rokiem 2000. Lista grobów i pustych miejsc zarezerwowanych, co do których nie wiemy, kiedy zostały nabyte, jest na tablicy ogłoszeń. Prośba dotyczy wyłącznie tych grobów i miejsc.
  1. Dziś oraz 7 sierpnia bielanki wraz z rodzicami zapraszają do kawiarenki po Mszach Św. o godz. 8.45, 10.00 i 11.30. Dochód zostanie przeznaczony na cele organizacyjne rekolekcji i pielgrzymek w nowym roku szkolnym”.
  1. Zapraszamy do udziału w Praskiej Pielgrzymce Pieszej Pomocników Matki Kościoła na Jasną Górę. Początek 16.08.2022 w konkatedrze na Kamionku o 6.00. Zapisy będą odbywały się przy konkatedrze (ul. Grochowska 365 w Warszawie) 7, 14 i 15 sierpnia od 17.00 do 19.00. Szczegółowe informacje na stronie www.pielgrzymkapomocnikow.pl. Pielgrzymkę prowadzi ks. Rafał, nasz wikariusz.
  2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

    – Łukasz Smak, kaw. z par Św. Stanisława B.M. w Malanowie i Klaudia Anna Lau, panna z par. tut. Zap. II

    – Eryk Piotr Niedbała, kaw i Katarzyna Kończak, panna, oboje z par. tut. Zap I

Adam Kałuski, kaw z par. tut. i Kinga Łajca, panna z par. Św. Jerzego w Zielonce. Zap. I

Łukasz Bogdański, kaw. z par. tut i Monika Grabowska, panna z par. Św. Trójcy w Kobyłce. Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.