XIV Niedziela zwykła
  1. W wakacje kancelaria będzie czynna w następującym porządku: w poniedziałek, środę i sobotę od 8.30 do 10.00, zaś we wtorek i czwartek od 16.00 do 17.30. W sprawach pilnych należy się kontaktować na telefon dyżurny.
  2. Dziś zbiórka na Radio Maryja.
  3. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Msza św. w int. powołań o 18.00
  4. Bardzo prosimy o zgłoszenie się w trybie pilnym osób, które wykupiły miejsce na cmentarzu w końcowej części sektora D przed rokiem 2000. Lista grobów i pustych miejsc zarezerwowanych, co do których nie wiemy, kiedy zostały nabyte, jest na tablicy ogłoszeń. Prośba dotyczy wyłącznie tych grobów i miejsc.
  5. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę 10 lipca. Informacje i zapisy pod telefonem umieszczonym na tablicy ogłoszeń.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Konrad Janowski, kawaler z par. św. Łukasza w Warszawie     i Aneta Karwize, panna z par. tut. Zap. II

Bartłomiej Wiesław Zgódka, kawaler z par. tut.                       i Agnieszka Joanna Piwowar, panna z par. tut. Zap. I

Piotr Rutkowski, kawaler z par. św. Wojciecha w Warszawie    i Katarzyna Angelika Roman, panna z par. tut. Zap. I

Piotr Mateusz Wrzochal, kawaler z par. tut.                            i Dominika Piwowar, panna z par. tut. Zap. I

Paweł Michał Wiśniewski, stanu wolnego. z par. tut.              i Agnieszka Wiśniewska, stanu wolnego z par. tut. Zap. I

Kuba Maślanka, kawaler z par. tut.                                           i Agata Pola Domańska, panna z par. tut. Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.