XIII Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

XIII niedziela zwykła – 26 czerwca 2022
Od 24.06 (piątek) rozpoczął się porządek wakacyjny sprawowania Mszy św. W dni powszednie rano Msze św. są odprawiane tylko o 7.00, Msza wieczorna o 18.00 bez zmian. Zaś w niedziele nie ma Mszy o 13.00, a wieczorna Msza św. jest sprawowana o 19.00. Pozostałe nabożeństwa bez zmian.
W wakacje kancelaria będzie czynna w następującym porządku: w poniedziałek, środę i sobotę od 8.30 do 10.00, zaś we wtorek i czwartek od 16.00 do 17.30. W sprawach pilnych należy się kontaktować na telefon dyżurny.
Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane codziennie bezpośrednio po Mszy wieczornej do czwartku.
Dziś błogosławieństwo pojazdów po każdej Mszy św.
Dziś wymiana tajemnic Żywego Różańca Rodziców po Mszy o 11.30 w Auli. Bardzo prosimy też o zgłaszanie się osób, które uczestniczyły, w tej grupie z jasną deklaracją czy będą dalej kontynuować uczestnictwo czy nie.
Dziś spotkanie Apostolatu Maryjnego po Mszy św. o 19.00 w domu św. Józefa.
We wtorek Odnowa w Duchu Świętym zaprasza do wspólnego oglądania filmu „Serce Jezusa” o 19.00 w Auli.
Ks. Marcin odwiedzi chorych w I piątek zamiast I soboty. Ks. Rafał bez zmian w I sobotę.
W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. W piątek spowiedź od 6.45 i od 17.30.
W związku z toczącym się procesem sądowym o zasiedzenie części naszego cmentarza bardzo prosimy o zgłoszenie się w trybie pilnym osób, które wykupiły miejsce na cmentarzu w końcowej części sektora D przed rokiem 2000. Lista grobów i pustych miejsc zarezerwowanych, co do których nie wiemy, kiedy zostały nabyte, jest na tablicy ogłoszeń. Prośba dotyczy wyłącznie tych grobów i miejsc.
Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę 10 lipca. Informacje i zapisy pod telefonem umieszczonym na tablicy ogłoszeń.
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Kacper Muliński, kaw. z par. M B Nieustającej Pomocy w Warszawie
i Katarzyna Małgorzata Pawłowska, panna z par. tut. Zap. II
Konrad Janowski, kaw. z par. św. Łukasza w Warszawie i Aneta Karwize, panna z par. tut. Zap. I
Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.