VI Niedziela Wielkanocna
Wszystkie Ogłoszenia

    VI Niedziela Wielkanocna – 22 maja 2022    

 1. Dziś w Lyonie odbędzie się beatyfikacja założycielki Żywego Różańca Pauliny Jaricot. Z tej okazji dla Kółek różańcowych mamy pamiątkowe książeczki. Do odebrania w zakrystii.
 2. We wtorek na Mszy o godz. 19.00 młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania. Udzieli go delegat ks. Biskupa ks. Prałat Sławomir Żarski. Po Mszy będzie agapa w ogrodzie za kościołem.
 3. W poniedziałek, wtorek i środę modlimy się o dobre urodzaje.
 4. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 5. Nowenna do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego rozpocznie się w piątek i będzie kontynuowana razem z nabożeństwem majowym i czerwcowym.
 6. W sobotę 28 maja nasz parafianin Piotr Jaczewski przyjmie święcenia prezbiteratu. W niedzielę 29 maja o godz. 13.00 będzie odprawiał Mszę Prymicyjną i udzieli każdemu prymicyjnego błogosławieństwa. Wspierajmy Piotra modlitwą wdzięczni Bogu za jego powołanie.
 7. Rafał odwiedzi swoich chorych tydzień wcześniej czyli w sobotę 28 maja.
 8. Spotkanie zelatorów Różańca Rodziców w piątek o 18.40 w domu Św. Józefa. Wymiana tajemnic Kółek Różańcowych Rodziców będzie w niedzielę 29.05 po Mszy o 13.00 w Auli.
 9. Spotkanie dla rodziców dzieci i młodzieży w kryzysie w niedzielę 29.05 po Mszy wieczornej w domu Św. Józefa.
 10. Parafialny Dzień Chorego będzie w naszej parafii w niedzielę 5 czerwca. Możliwość spowiedzi będzie od 15.00, Msza Święta o 15.30 a po Mszy agapa w ogrodzie za kościołem. Zapraszamy osoby grające na instrumentach, do umilenia chorym agapy po Mszy Świętej. Zatroszczmy się o przywiezienie chorych do kościoła. Kto będzie miał trudności w tym względzie niech się zgłosi do księży, oni pomogą zorganizować transport.
 11. Spotkanie rady Parafialnej oraz przedstawicieli wszystkich grup parafialnych i wspólnot będzie w poniedziałek 6 czerwca o 19.00 w Auli Św. Jana Pawła II.
 12. Apostolat Maryjny organizuje pielgrzymkę do Zakopanego w dniach od 18 do 21 czerwca. bliższe informacje na tablicach ogłoszeń.
 13. Dyrektor Caritas z Grodna, ks. Roman Raczko, serdecznie dziękuje za okazaną pomoc podczas kwesty w ostatnią niedzielę. Otrzymali od nas 14300 zł. List dziękczynny jest na tablicy ogłoszeń.
 14. Zapraszamy do sklepiku po książki dla dzieci pomocne w przekazywaniu wiary oraz upominki na I Komunię Świętą.
 15. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Paweł Skóra, kaw. i Sylwia Majkut, panna, oboje z par. tut. Zap. I

Mateusz Oleksiuk, kaw. i  Dagmara Litwa, panna, oboje z par. tut. Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.