IV Niedziela Wielkanocna
Wszystkie Ogłoszenia

IV Niedziela Wielkanocna – 8 maja 2022    

 1. W poniedziałek Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Msze Św. o 6.30, 7.30 oraz o 18.00
 2. Nabożeństwa Majowe są odprawiane codziennie o 17.15
 3. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na caritas parafialną. Za tydzień przyjadą do nas przedstawiciele Caritas z Grodna z informacją o sytuacji Polaków na Białorusi i prośbą o pomoc dla nich. Po Mszach będą kwestować przed kościołem.
 4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z pierwszego roku przygotowań w niedzielę 8.maja o 19.00 w dolnym kościele. Kandydaci z drugiego roku przygotowań spotykają się w tym samym czasie w Auli.
 5. Spotkanie rodziców młodzieży przystępującej do Bierzmowania 24 maja będzie w poniedziałek 9 maja o 19.00 w Auli.
 6. Spotkanie modlitewno – formacyjne Akcji Katolickiej w poniedziałek 9 maja po Mszy wieczornej w bibliotece.
 7. Fatimska Procesja Różańcowa w piątek 13 maja po Mszy wieczornej.
 8. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w niedzielę 15 maja o 12.45 w Auli.
 9. W najbliższą sobotę 14 maja jest organizowana pielgrzymka do sanktuarium Św. Andrzeja Boboli w Strachocinie na 365 rocznicę Jego męczeńskiej śmierci. Zapisy pod nr. tel na tablicach ogłoszeń.
 10. W niedzielę za tydzień w Warszawie jest organizowana ogólnopolska procesja różańcowa za Polskę za wstawiennictwem Matki Bożej Łaskawej i Św. Andrzeja Boboli. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.
 11. Mieczysław organizuje pielgrzymkę do Kodnia, Budziszyna i miejsc kultu Męczenników Podlaskich. Wyjazd w sobotę 21 maja o 6.00 z kościoła i kaplicy. Powrót ok. 20.00 Zapisy w zakrystii oraz u Sióstr do 15 maja. Koszt 80 zł.
 12. Apostolat Maryjny organizuje pielgrzymkę do Zakopanego w dniach od 18 do 21 czerwca . bliższe informacje na tablicach ogłoszeń.
 13. Zapraszamy do sklepiku po książki dla dzieci pomocne w przekazywaniu wiary oraz upominki na I Komunię Świętą.
 14. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Przemysław Krzysztof Krzycki, kaw z par. tut. i Weronika Anna Macieja, panna z par. Św. Trójcy w Kobyłce Zap. II

Bartosz Alfred Drozd z par. tut. i Paula Maria Ekiert, oboje stanu wolnego, mieszkający w parafii Św. Michała Archanioła w Rzeszowie. Zap. I

Michał Nawrocki, z par. Św. Kazimierza w Kobyłce i   Alicja Cielecka z.d. Hinz, z par. tut., oboje stanu wolnego . Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.