Niedziela Miłosierdzia Bożego
Wszystkie Ogłoszenia

Niedziela Miłosierdzia Bożego – 24 kwietnia 2022    

  1. Dziś o 15.00, w Godzinie Miłosierdzia, odmówimy Koronkę. Uczestnicząc w tej modlitwie można zyskać odpust zupełny. Ponadto można zyskać taki odpust w tym dniu odmawiając przed Najświętszym Sakramentem Ojcze nasz, wierzę i wezwanie Jezu miłosierny, ufam tobie.
  2. Marcin rozpocznie posługę egzorcysty od poniedziałku.
  3. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w Niedzielę Miłosierdzia o 19.00 w domu Św. Józefa.
  4. Spotkanie Kółek Różańcowych rodziców i wymiana tajemnic w niedzielę Miłosierdzia o 14.00 w auli.
  5. Kółka Różańcowe i wszystkich chętnych modlących się na różańcu zapraszamy na Pielgrzymkę Żywego Różańca do Siennicy w najbliższą sobotę. Wyjazd autokarem z kościoła o 8.00 powrót ok. 16.30. Opłata w autokarze. Zapisy w zakrystii.
  6. Producent obuwia ufundował damskie obuwie dla kobiet z Ukrainy. W zakrystii jest lista z numerami obuwia. Można się na nią wpisać w celu zamówienia konkretnego numeru obuwia
  7. Zapraszamy do sklepiku po nowe książki: „Dziennik więzienny” niesłusznie skazanego Kardynała Pella, dalszy ciąg pism Ks. Dolindo, rozważania Ks. Pawlukiewicza oraz literatura dziecięca. Zapraszamy.
  8. Warszawskopraska Akademia wiary zaprasza na kolejny wykład pod tytułem: Tradycja Kościoła Grekokatolickiego w Polsce i na Ukrainie. Poprowadzi go ks. Bogdan Kruba, proboszcz utworzonej w 2015 roku parafii Grekokatolickiej p.w. Bł. Bpa Mikołaja Czarneckiego Warszawie przy ul. Domaniewskiej.
  9. Duszpasterstwo rodzin naszej diecezji zaprasza małżonków do kawiarenki dialogowej, która jest wspaniałą pomocą do pogłębiania umiejętności dialogu w małżeństwie. Spotkanie będzie 3 maja o 16.00 w Kobyłce. Szczegóły odnośnie zapisu na tablicach ogłoszeń.
  10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Sylwester Aleksander Jóźwik, kaw z par Św. Hieronima w Starej Miłosnej i Magdalena Anna Krasnodębska,  panna z par. tut. Zap. II

Michał Sieńko, kaw z par Św. Jerzego w Zielonce i Alicja Ewa Indyka, panna z par. tut. Zap. II

Karol Rowicki, kaw. i  Agnieszka Maria Kulczycka, panna , oboje z par. tut. Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.