VII Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

                                                  VII Niedziela Zwykła – 20 lutego 2022

 1. Dziś /20.02/ gości w naszej parafii ks. Profesor Jacek Nowak, Pallotyn, specjalista w dziedzinie liturgii. Głosi kazania na temat liturgii. Po Mszy wieczornej będzie możliwość spotkania z ks. Profesorem na auli i pogłębienia problematyki poruszanej w kazaniach.
 2. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z drugiego roku przygotowań dziś /20.02/ o 19.00 w kościele.
 3. Katecheza dla narzeczonych rozpocznie się we środę o godz. 19.00 w domu św. Józefa.
 4. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w niedzielę 20 lutego o 12.45 w auli. Kandydaci na chrzestnych z naszej parafii winni zgłaszać się po zaświadczenie z dwumiesięcznym wyprzedzeniem.
 5. Najbliższy wykład w Warszawsko-Praskiej Akademii Wiary będzie we czwartek 24 lutego o godz. 19.00 w auli na temat: Kult Najświętszego Sakramentu w Kościele Katolickim. Wygłosi go ks. prof. Józef Grzywaczewski, były rektor Seminarium Polskiego w Paryżu.
 6. Duszpasterstwo Młodzieży naszej parafii zaprasza na Młodzieżowy Bal Maskowy dnia 26 lutego br. o 19 w Auli Św. Jana Pawła II. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii oraz u Ks. Marcina Wojtczaka. Dziś ostatni dzień zgłoszeń.
 7. Planujemy w parafii wystawić misterium Męki Pańskiej w Wielkim Poście. Młodzież zainteresowaną udziałem w misterium prosimy o kontakt z ks. Rafałem.
 8. Od pierwszego września w dni powszednie będą tylko dwie Msze święte poranne o 6.30 i 7.15
 9. Za tydzień w niedzielę 27.02 po Mszy o 13.00 wymiana tajemnic Różańca Rodziców. Osoby, które należały do Róż Rodziców, a chciałyby kontynuować modlitwę w grupie proszone są by zgłaszać się do ks. Rafała.
 10. Msza o błogosławieństwo dla Ks. Proboszcza z okazji imienin będzie za tydzień o 18.00 Po Mszy agapa w auli.
 11. W naszym sklepiku są nowe ciekawe książki demaskujące kłamstwa dotyczące tzw. pandemii i tzw. szczepionek. Autorami są światowej klasy specjaliści z dziedziny wirusologii. Jest też wiele książek pomocnych w przekazywaniu wiary dzieciom.
 12. Wizytę duszpasterską będziemy kontynuować od poniedziałku 21 lutego.

 

Poniedziałek, 21 lutego – Poniatowskiego od krańców

Wtorek, 22 lutego – Staszica od krańców

Środa, 23 lutego – Kolejowa od krańców i Kochanowskiego

Czwartek, 24 lutego – Sienkiewicza od krańców

Piątek, 25 lutego – Łukasińskiego od krańców oraz w tej kolejności: Kosynierów, Fredry, Janikowskiego i Bajkowskiego.

Sobota, 26 lutego – Kilińskiego od krańców.

Mieszkańców ul. Sienkiewicza możemy odwiedzić również przed południem w dowolnym dniu według indywidualnych zgłoszeń.

Kolęda w przyszłym tygodniu:

Poniedziałek, 28 lutego – Mickiewicza, Zapolskiej

Wtorek, 1 marca – Żwirki i Wigury, Kołłątaja

Czwartek,  3 marca – Chopina, Asnyka, Moniuszki oraz od 19.00 Leśna i Tuwima

Na wizytę przygotowujemy Pismo Święte oraz zeszyty z katechezy dzieci i młodzieży. Zachęcamy do obecności całą rodzinę..