VI Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

                                                  VI Niedziela Zwykła – 13 lutego 2022

 1. Spotkanie dla rodziców, których dzieci chcą się wypisać z religii lub przeżywają kryzys wiary w niedzielę 13.02. o godz. 19.15 w domu św. Józefa
 2. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z pierwszego roku przygotowań dziś /13.02/ o 19.00 w auli.
 3. Męską służbę liturgiczną (lektorów, ministrantów i kandydatów) z rodzinami zapraszamy na Eucharystię we środę 16 lutego na godz. 19.00
 4. Katecheza dla narzeczonych rozpocznie się we środę 16.02 o godz. 19.00 w domu św. Józefa. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
 5. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w niedzielę 20 lutego o 12.45 w auli. Kandydaci na chrzestnych z naszej parafii winni zgłaszać się po zaświadczenie z dwumiesięcznym wyprzedzeniem.
 6. W najbliższą niedzielę 20 lutego będzie gościł w naszej parafii ks. Profesor Jacek Nowak, Pallotyn, specjalista w dziedzinie liturgii. Będzie głosił kazania na temat liturgii. Po Mszy wieczornej będzie możliwość spotkania z ks. Profesorem na auli i pogłębienia problematyki poruszanej w kazaniach.
 7. Najbliższy wykład w Warszawsko-Praskiej Akademii Wiary będzie we czwartek 24 lutego o godz. 19.00 w auli na temat: Kult Najświętszego Sakramentu w Kościele Katolickim. Wygłosi go ks. prof. Józef Grzywaczewski, były rektor Seminarium Polskiego w Paryżu.
 8. Duszpasterstwo Młodzieży naszej parafii zaprasza na Młodzieżowy Bal Maskowy dnia 26 lutego br. o 19 w Auli Św. Jana Pawła II. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii oraz u Ks. Marcina Wojtczaka.
 9. Dziś przed kościołem będzie zbiórka ofiar na chorych objętych pomocą Caritas naszej diecezji.
 10. Planujemy w parafii wystawić misterium Męki Pańskiej w Wielkim Poście. Młodzież zainteresowaną udziałem w misterium prosimy o kontakt z ks. Rafałem.
 11. Od pierwszego września w dni powszednie będą tylko dwie Msze święte poranne o 6.30 i 7.15
 12. W naszym sklepiku są nowe ciekawe książki demaskujące kłamstwa dotyczące tzw. pandemii i tzw. szczepionek. Autorami są światowej klasy specjaliści z dziedziny wirusologii. Jest też wiele książek pomocnych w przekazywaniu wiary dzieciom.
 13. Nabożeństwo wręczenia modlitewników, dzieciom przygotowującym się do pierwszej Komunii świętej, będzie w poniedziałek 14 lutego o 19.00 w kościele.
 14. Wizytę duszpasterską będziemy kontynuować od poniedziałku 21 lutego.

Poniedziałek, 21 lutego – Poniatowskiego od krańców

Wtorek, 22 lutego – Staszica od krańców

Środa, 23 lutego – Kolejowa od krańców i Kochanowskiego

Czwartek, 24 lutego – Sienkiewicza od krańców

Piątek, 25 lutego – Łukasińskiego od krańców oraz w tej kolejności: Kosynierów, Fredry, Janikowskiego i Bajkowskiego.

Sobota, 26 lutego – Kilińskiego od krańców.

Na wizytę przygotowujemy Pismo Święte oraz zeszyty z katechezy dzieci i młodzieży. Zachęcamy do obecności całą rodzinę. Można jeszcze w tym tygodniu umawiać się indywidualnie na wizytę.