V Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

                                                  V Niedziela Zwykła – 6 lutego 2022

 1. W poniedziałek obchodzi imieniny nasz pasterz, ks. Biskup Romuald Kamiński. Pamiętajmy o Nim w modlitwie.
 2. Spotkanie dla rodziców, których dzieci chcą się wypisać z religii lub przeżywają kryzys wiary w niedzielę 13.02. o godz. 19.15 w domu św. Józefa
 3. Katecheza dla narzeczonych rozpocznie się we środę 16.02 o godz. 19.00 w domu św. Józefa. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
 4. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w niedzielę 20 lutego o 12.45 w auli. Kandydaci na chrzestnych z naszej parafii winni zgłaszać się po zaświadczenie z dwumiesięcznym wyprzedzeniem.
 5. Najbliższy wykład w Warszawsko-Praskiej Akademii Wiary będzie we czwartek 24 lutego o godz. 19.00 w auli na temat: Kult Najświętszego Sakramentu w Kościele Katolickim. Wygłosi go ks. prof. Józef Grzywaczewski, były rektor Seminarium Polskiego w Paryżu.
 6. Duszpasterstwo Młodzieży naszej parafii zaprasza na Młodzieżowy Bal Maskowy dnia 26 lutego br. o 19 w Auli Św. Jana Pawła II. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii oraz u Ks. Marcina Wojtczaka.
 7. Dziś przed kościołem będzie zbiórka ofiar na Radio Maryja. Za tydzień zbiórka na chorych objętych pomocą Caritas naszej diecezji.
 8. Planujemy w parafii wystawić misterium Męki Pańskiej w Wielkim Poście. Młodzież zainteresowaną udziałem w misterium prosimy o kontakt z ks. Rafałem.
 9. Od pierwszego września w dni powszednie będą tylko dwie Msze święte poranne o 6.30 i 7.15
 10. W naszym sklepiku są ciekawe książki o Ks. Dolindo, „Ostateczna bitwa o rodzinę” ks. Piotra Glasa; „Ogień w Kościele” ks. Roberta Skrzypczaka; Ks. Waldemara Chrostowskiego „Dekalog” oraz wiele książek pomocnych w przekazywaniu wiary dzieciom.
 11. Zachęcamy do obejrzenia relacji z Sympozjum „Oblicza Pandemii”, które odbyło się w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu i było transmitowane przez telewizję Trwam. Jest ona dostępna na stronie Telewizji Trwam. Sympozjum dotyka wielu problemów, o których nie mówi się w mediach głównego nurtu, a które mają ogromne znaczenie dla naszego codziennego życia.
 12. Można umawiać się indywidualnie na wizytę duszpasterską.