III Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

                                                  III Niedziela Zwykła – 23 stycznia 2022

  1. Wizyta duszpasterska została z przyczyn od nas niezależnych zwieszona do odwołania. Dziękujemy parafianom za pomoc w dotarciu z informacją do rodzin, które były zaplanowane do odwiedzin na ten tydzień i następny. Mamy nadzieje, że w niedługim czasie będziemy mogli dokończyć odwiedziny rodzin z Bożym błogosławieństwem. Informację o terminie odwiedzin podamy z dwutygodniowym wyprzedzeniem.
  2. Dziękujemy braciom z Totus Tuus, ministrantom i paniom z grupy adoracyjnej za pomoc przy rozbieraniu dekoracji bożonarodzeniowej. Dziękujemy również siostrom i braciom z trzeciej wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej za odmalowanie dolnego kościoła.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli już ankiety synodalne. Przypominamy, że wypełnione

ankiety składamy do przygotowanego pudełka z tyłu ławek w kościele. Została uruchomiona

skrzynka mailowa: ankieta@parafiazielonka.pl gdzie można otrzymać wyjaśnienia odnośnie ankiet

  1. Zapraszamy do udziału w Szkole Modlitwy. W poniedziałek o 19.00 w domu katechetycznym.
  2. Serdecznie zapraszamy na bardzo ciekawy wykład Ojca profesora Jacka Salija, pod tytułem: „Modlitwa jako najwyższy wyraz aktywności człowieka”. Wykład będzie w kościele we czwartek 27 stycznia o godz. 19.00.
  3. W naszym sklepiku są nowe książki „Pandemia Grzechu” Janusza Szewczaka oraz „Nie mamy prawa milczeć” ks. Janusza Królikowskiego. Dla czytelników Niedzieli jest w sklepiku specjalny dodatek do czasopisma. Należy zgłosić się z egzemplarzem Niedzieli.
  4. Dziś młodzież z Zespołu Szkół w Zielonce (wraz Danutą i ks. Rafałem🙂 zbiera ofiary na budowę studni głębinowej w Zambii – w misji prowadzonej przez Siostry Misjonarki Świętej Rodziny, w wiosce Mabumba. Poprosimy młodzież o dwa słowa.
  5. Od pierwszego września w dni powszednie będą tylko dwie Msze święte poranne o 6.30 i 7.15