Niedziela Świętej Rodziny
Wszystkie Ogłoszenia

                                     Niedziela Świętej Rodziny– 26 grudnia 2021 r.

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie świątecznej dekoracji oraz oprawę liturgii. Dziękujemy Paniom, które zajmują się dekoracjami kwiatowymi i pomagają w sprzątaniu świątyni. Dziękujemy służbie liturgicznej, chórowi im. Józefa Gromali oraz nowopowstałej kapeli parafialnej za animację modlitwy podczas liturgii pokutnej przed świętami.
  2. Spotkanie opłatkowe dla rodziców należących do Żywego Różańca Rodziców będzie we środę 29.12 po Mszy wieczornej w domu Św. Józefa.
  3. Msza dziękczynna na zakończenie starego roku w piątek 31 grudnia o 18.00. Po Mszy nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne i adoracja do godziny 24.00.
  4. Nowy Rok 1.01.2022. Msze jak w niedzielę. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 17.00.
  5. W niedzielę 2 stycznia zbiórka ofiar na Radio Maryja. Po Mszy o 10.00 procesja Eucharystyczna.
  6. Spotkanie wszystkich braci z Kościelnej Służby Porządkowej Totus Tuus w niedzielę 2 stycznia po Mszy o 10.00 w Domu Św. Józefa.
  7. Plan wizyty duszpasterskiej

W przyszłym tygodniu:

Poniedziałek 3 stycznia – Zaułek i Różana; Wolności 11a oraz Wolności 2 bl. 4 i 5

Wtorek 4 stycznia – Wolności 2 bl. 2; 3 i bl.10 od krańców.

Środa 5 stycznia – Wolności 2 bl. 6; 7; ,8; 9 i 10A

Sobota 8 stycznia – wolności 2 bl. 11; 11A; 23

Przychodzimy do waszych domów z Bożym błogosławieństwem i Słowem budzącym wiarę. Owoce tego krótkiego spotkania zależą w znacznej mierze od waszego zaangażowania. Dlatego zachęcamy do obecności całą rodzinę. Warto przesunąć lub odłożyć inne zajęcia, by spotkać się z Jezusem, który przychodzi z nami i otrzymać cenny dar błogosławieństwa. Jeśli komuś nie odpowiada termin proponowany, można umówić się indywidualnie na inny termin. Ofiary, które zechcecie złożyć przy tej okazji będą przeznaczone na realizację planów, o których można przeczytać w liście od ks. Proboszcza dołączonym do opłatków.  Wizytę rozpoczynamy o 16.30 a w soboty o 9.00.       Na wizytę przygotowujemy: Pismo Święte, krzyż, płonące świece, wodę święconą oraz zeszyty z katechezy dzieci i młodzieży. W czasie trwania wizyt kancelaria będzie czynna po południu tylko we wtorki i czwartki. Poranny czas kancelarii nie zmienia się. Zazwyczaj odwiedziny rozpoczynamy od najniższych numerów domów, chyba, że ogłosimy inaczej.