XXIX Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

                             XXIX niedziela zwykła – 17 października 2021

 

 1. Wynagradzający Różaniec za Polskę dziś o godz. 16.00. W łączności z wieloma wspólnotami w całej Polsce odmówimy cały różaniec.
 2. Spotkanie wszystkich osób przychodzących na Adorację Pana Jezusa w ciągu dnia zapraszam na spotkanie we środę 20. 10. po Mszy wieczornej w kaplicy Matki Bożej.

Brakuje osób dyżurujących zwłaszcza w soboty. W zakrystii jest lista, na którą można się wpisać na dyżur adoracyjny.

 1. Inauguracja roku Warszawsko-Praskiej Akademii Wiary w Zielonce, w ramach Uniwersytetu Otwartego przy Warszawskim UKSW, będzie 28 października o godz.19.00 w Auli św. JP II. Pierwszy wykład poprowadzi Pani dr. Ewa Czaczkowska na temat: „Błogosławiony Kardynał Stefan Wyszyński Prymas Tysiąclecia”.
 2. Dzieci, które chciałyby śpiewać w scholi podczas niedzielnych Mszy o godz. 11.30 – zapraszamy na próby, we czwartki o godz. 17:30 w Domu Katechetycznym.
 3. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy codziennie o 17.15.
 4. Biblioteka parafialna zaprasza do korzystania z ciekawego i bogatego księgozbioru w niedziele w godz. od 11.00 do 13.00 zachęcamy również do korzystania z parafialnego sklepiku. Polecamy rozważania różańcowe z myślami błogosławionego kard. Stefana Wyszyńskiego.
 5. Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego organizuje koncert patriotyczny 25.10. o godz. 18.00. Kto chciałby pojechać na ten koncert niech się zapisze w zakrystii. Wyjazd o godz. 17.00. Opłata za podróż w autokarze.
 6. Bierzmowani z drugiego roku mają katechezę 17.10 o 19.00 w Auli Św. J P II
 7. Przyjmujemy już imiona zmarłych na wypominki.
 8. Katecheza Chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w niedzielę 17. 10. O godz. 12.45. w Auli Św. Jana Pawła II. Kandydaci na chrzestnych z naszej parafii powinni zgłosić się do kancelarii na trzy miesiące przed chrztem w celu weryfikacji czy mogą być chrzestnymi.
 9. 31 X 2021 roku w godz. 15 00 -17.00 zapraszamy wszystkie chętne dzieci na NIEDZIELĘ ZE ŚWIĘTYMI! Mile widziani będą także rodzice.

Zachęcamy, aby dzieci na spotkanie przygotowały i założyły AUREOLĘ.

W programie:
MSZA ŚWIĘTA o 15.00 w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce.

MINI PODCHODY ZE ŚWIĘTYMI w parafialnym OGRODZIE.

– SŁODKI POCZĘSTUNEK w auli – prosimy o przyniesienie ciast, mile widziane ciasto z dyni, gdyż DYNIA JEST DO JEDZENIA, A NIE DO STRASZENIAJ
– Ogłoszenie wyników KONKURSÓW O ŚWIĘTYCH.

NIESPODZIANKA OD ŚWIĘTYCH.

 1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Paweł Sebastian Klimkiewicz, i Patrycja Michalina Pyterek, oboje z par. tut., Zap. I

Tomasz Bocianowski, kaw. z par Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach i Wioletta Agnieszka Sawicka,  panna z par. tut. Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.