XXII Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

                                          XXII niedziela zwykła – 29 sierpnia 2021

 

 1. Witamy w naszej parafii księży: Rafała Golińskiego i Marcina Wojtczaka. Życzymy im wiele łask i nowych doświadczeń Bożego Miłosierdzia i radości w Duchu Świętym.
 2. Serdecznie dziękujemy braciom i siostrom z różnych wspólnot za zaangażowanie w organizację uroczystości odpustowych. Dziękujemy również wszystkim ofiarodawcom produktów na agapę i wszystkim, którzy zechcieli skorzystać z agapy i stworzyli wspaniałą rodzinną atmosferę.
 3. Zbliża się uroczystość beatyfikacji Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Przygotujemy się do tej uroczystości przez Nowennę, którą rozpoczniemy w piątek. Po Mszy porannej rozważamy o Matce Elżbiecie Róży Czackiej a po Mszy wieczornej o Ks. Kardynale Stefanie Wyszyńskim.
 4. Od poniedziałku porządek porannych Mszy św. codziennych jak w ciągu roku. 630; 7.00; 7.30.
 5. Msza na rozpoczęcie Roku Szkolnego będzie we środę o 8.15. Spowiedź dla dzieci i młodzieży będzie we wtorek od godz. 16.30. zachęcamy, by rozpocząć rok nauki z Jezusem w sercu.
 6. Modlitwa za poległych i pomordowanych w czasie II wojny światowej będzie 1 września o 18.00
 7. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6.15 rano i po południu od 16.30. Msza dla dzieci o 17.00. O 21.00 Msza rozpoczynająca nocne czuwanie. Skrutacja Pisma Świętego od 23 do 24. Odwiedziny chorych w piątek i sobotę. Chorych, których odwiedzał ks. Cezary odwiedzą nowi księża.
 8. Pierwsza sobota. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy o 7.30.
 9. Pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy o 10.00 procesja Eucharystyczna. Przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja.
 10. Jerycho Różańcowe w naszej parafii rozpocznie się w najbliższą niedzielę Mszą o 18.00 i potrwa do soboty 11.09. Program Jerycha oraz intencje tej modlitwy są wywieszone na tablicach informacyjnych.
 11. Parafialny Chór im. Józefa Gromali wznawia działalność. Próby będą w piątki o 19 w domu Katechetycznym począwszy od 3 września. Zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia dobrego dzieła służącego pięknu naszych wspólnych modlitw i uroczystości.
 12. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorje w dniach 13 – 20. 09 Koszt 600 zł i 230 euro. Zapisy z wpłatą złotówek oraz program pielgrzymki w zakrystii. Osoby, które się zapisały prosimy o podanie numeru dowodu lub paszportu i numeru pesel.
 13. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Jacek Wincenty Jarosz, kaw. i Agata Wojtczuk, panna oboje z par. tut. Zap. II

Rodolfo Antonio Lopes de Sousa, kaw i Natalia Pytel, panna, oboje z par. tut. Zap. II

Daniel Klepacki, kaw. i Lidia Wojciechowska, panna oboje z par. Św. Zofii Barat w Warszawie, Zap. I

Damian Hubert Kraśniewski, kaw. z par. tut. i Karolina Sutkowska, panna z par. Św. Izydora w markach. Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.