V Niedziela Wielkanocna
Wszystkie Ogłoszenia

                           V Niedziela Wielkanocna – 2 maja 2021

 1. Nasz parafianin, Filip Jan Zgódka, syn Pawła Ryszarda i Doroty, alumn VI roku Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej, ma przyjąć święcenia Prezbiteratu 5 czerwca 2021roku. Dziękujmy Bogu za powołanie Filipa i prośmy o Boże błogosławieństwo dla Niego na ostatnie przygotowania i całą drogę kapłańskiej służby. Kto wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.
 2. 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Św. o 7.00; 8.45; 10.00 i 18.00.
 3. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6,15 oraz po południu od 16.00. Odwiedziny chorych bez zmian.
 4. W sobotę Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika. Msze Św. o 6.30; 7,30 i 18.00
 5. Rozpoczęliśmy Nabożeństwa Majowe. W dni powszednie będą o 17.30 a w niedziele po Mszy wieczornej.
 6. Msza Święta o błogosławieństwo dla mieszkańców ulic: Pustelnickiej, Kujawskiej, Ceglanej, Orlej, Radiowej i Drewnickiej będzie 3 maja o 8,45. Jest to intencja rodzin przyjmujących pielgrzymujący obraz Pana Jezusa Miłosiernego. Jest jeszcze możliwość przyjęcia obrazu w swoim domu. Zgłoszenia w zakrystii.
 7. 3 maja Ks. Marcin nie spowiada.
 8. Wielkim skarbem naszej parafii jest całodzienna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Warunkiem jej trwania i rozwoju jest obecność minimum dwóch osób dyżurnych podczas każdej godziny adoracji. Są jeszcze godziny z jedną tylko osobą wpisaną. Natomiast ideałem jest, aby na każdą godzinę były trzy osoby dyżurne. Lista dyżurów jest w zakrystii.
 9. Nasza parafia we współpracy z parafią Św. Jerzego organizuje wyjazd młodzieży w wieku od lat 16 w Tatry w dniach 1-8 sierpnia. Koszt ok 1000 zł (uzależniony od liczby osób). Szczegóły u ks. Pawła Jagły.
 10. Taca za tydzień będzie przeznaczona na nasze Seminarium Duchowne.
 11. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

– Kamil Sito, kaw. i Alicja Diana Zakrzewska, panna, oboje z par. tut. Zap II

– Wojciech Jerzy Raczyński, kaw. z par. tut. i Adriana Maria Tracz, panna z par. Św. Franciszka z Asyżu w Komprachcicach. Zap II

– Aron Pomerynko, kaw. i Anna Ewelina Dobosz, panna, oboje z par. tut Zap. II

-Maciej Zych, kaw. z par. tut. i Maria Zuzanna Marchewka,  panna z par. Św. Patryka w Warszawie. Zap. I

-Mateusz Jan andrzejewski, kaw z par. tut i Aleksandra Julia Wysocka, panna z par. katedralnej Św. Jana Chrzciciela w Warszawie. Zap. I

– Piotr Milerski, kaw. z par. tut. i Joanna Wycech, panna z par. Św. Antoniego z Ugoszczy. Zap. I

Adam Patryk Gajzler, kaw. i Paulina Kałuska, panna, oboje z par. tut. Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.