Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
Wszystkie Ogłoszenia

                                       Zmartwychwstanie Pańskie –4 kwietnia 2021

  1. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy zaangażowania służbie liturgicznej za piękną oprawę Liturgii Triduum Paschalnego oraz pomoc przy dekoracji świątyni. Dziękujemy Paniom, które licznie się zgłosiły do układania kwiatów oraz wszystkim składającym ofiary na kwiaty, zwłaszcza firmie LUMEN. Małżeństwom z kręgów Kościoła Domowego za piękną ulotkę ewangelizacyjną na Wielką Sobotę. Dziękujemy Zespołowi parafialnej Caritas za dystrybucję paczek wielkanocnych oraz wszystkim, którzy przynosili dary żywnościowe dla ubogich. Wspólnotom Drogi Neokatechumenalnej za dekoracje ciemnicy.
  2. Jutro /poniedziałek/ Msze tak jak w niedzielę. Taca będzie przeznaczona na KUL. Przed kościołem będzie zbiórka ofiar na Radio Maryja.
  3. W najbliższy piątek z racji oktawy Wielkiejnocy można spożywać pokarmy mięsne.
  4. W niedzielę za tydzień Święto Miłosierdzia Bożego. O 15, w godzinie miłosierdzia odmówimy Koronkę. Taca w tym dniu jest przeznaczona na dzieła charytatywne w naszej diecezji. Nowennę do Miłosierdzia Bożego będziemy odprawiali po Mszy wieczornej.
  5. W poniedziałek 12 kwietnia rozpoczną się w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Pierwsze spotkanie w kościele o godzinie 19.00. Zapraszajmy do udziału w rekolekcjach szczególnie osoby zagubione, zaniedbane duchowo i poszukujące. Bądźmy apostołami Dobrej Nowiny.
  6. W tym tygodniu kancelaria będzie czynna tylko po południu.
  7. Marcin będzie pełnił posługę egzorcysty po niedzieli Miłosierdzia. We czwartek Msza z modlitwami uzdrowienie o 18.00
  8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

– Bartosz Paweł Ząbek, kaw. z par. tut. i Anna Małgorzata Czyż, panna, z par Św. Wawrzyńca w Żukowie. Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.