II Niedziela Wielkiego Postu
Wszystkie Ogłoszenia

                                  II Niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego 2021

 

 1. I czwartek Msza o powołania kapłańskie i zakonne będzie odprawiona przez Ks. Pawła Wojtasa w ośrodku Rehabilitacyjnym.

I piątek. Spowiedź od 6.15 i po południu od 16.30. Msza Św. dla dzieci o 17.00 Nie będzie Drogi Krzyżowej dla dzieci. Droga Krzyżowa o18.40 dla dorosłych i o 20.30 dla młodzieży. Odwiedziny chorych bez zmian. O 21.00 Msza rozpoczynająca nocne czuwanie. Od 23 do 24 będzie skrutacja Pisma Świętego.

 1. I sobota. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy o 7.30. Odwiedziny chorych bez zmian.
 2. I niedziela. Procesja będzie na Gorzkich Żalach. Przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja.
 3. Jerycho Różańcowe rozpocznie się w naszej parafii w niedzielę 7 marca Mszą o 18.00 i potrwa do soboty13 marca do Mszy wieczornej. Bliższe informacje na tablicach ogłoszeń oraz w naszej parafialnej gazetce Ecclesia.
 4. Na parafialnej stronie internetowej jest propozycja rekolekcji i konferencji przygotowanych przez nasze diecezjalne media.
 5. Gorzkie Żale w niedzielę o 17.15 połączone z procesją Eucharystyczną.
 6. Wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej zapraszają na jutrznię od poniedziałku do piątku o godz. 5.30 w Auli Św. Jana Pawła II.
 7. Spotkanie uczestników Randki Małżeńskiej oraz innych chętnych małżeństw w niedzielę 7 marca o godz. 12.45 w auli Św. Jana Pawła II.
 8. Rozpoczęła się już wielkopostna zbiórka żywności dla najuboższych. Kosze są przy ołtarzu Męczenników Podlaskich.
 9. W tym tygodniu kancelaria będzie czynna od poniedziałku do czwartku tylko po południu, w sobotę bez zmian, w piątki i święta kancelaria nieczynna.
 10. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku po nowe książki: Ciekawą pracę zbiorową o Św. Józefie, rozważania drogi krzyżowej ks. Dolindo, komentarz do drogi krzyżowej Dudy Gracza umieszczonej na Jasnej Górze oraz dla dzieci ciekawe wydania Pisma Świętego i książki pomocne w przekazywaniu wiary w katechezie domowej. Mamy również bardzo ciekawy kalendarz patriotyczny na bieżący rok wydany przez Rycerzy Św. Jana Pawła II oraz zbiór ciekawych świadectw o Bożym miłosierdziu, który jest cegiełką na budowę sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku, gdzie Siostrze Faustynie ukazał się Jezus Miłosierny i polecił namalować swoją postać. Są też paschaliki na stół wielkanocny.
 11. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne oraz ofiary składane osobiście lub na tacę jako dar kolędowy. Dzięki nim możemy realizować spłatę zobowiązań za ławki w kościele oraz bez lęku kontynuować stopniowo zaplanowane inwestycje.
 12. Na tablicy ogłoszeń jest podziękowanie od dyrekcji szkoły w Butrymańcach na Wileńszczyźnie za otrzymane dary.
 13. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na dzieło misyjne Ad Gentes.