VI Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

                                  VI Niedziela Zwykła – 14 lutego 2021

 1. We środę obrzędem posypania głów popiołem rozpoczynamy Wielki Post. Msze święte będą o 6.30; 7,30; 10.00; 16.30; 18.00 i 20.00 W tym dniu obowiązuje post ścisły.
 2. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o 17.00, dla wszystkich o 18.40 oraz dla młodzieży o 19.30.
 3. Gorzkie Żale w niedzielę o 17.15 połączone z procesją Eucharystyczną.
 4. Nabożeństwo Adoracyjne dla kandydatów do bierzmowania z drugiego roku przygotowań będzie w poniedziałek 15.02 o 19.00
 5. Wielkopostna zbiórka żywności dla najuboższych rozpocznie się we środę popielcową. Kosze będą przy ołtarzu Męczenników Podlaskich.
 6. W niedzielę za tydzień rozpoczniemy rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je ks. Paweł Rogowski, proboszcz parafii Św. Barnaby Apostoła na Zaciszu w Warszawie.
 7. W tym tygodniu kancelaria będzie czynna od poniedziałku do czwartku tylko po południu, w soboty bez zmian, w piątki i święta kancelaria nieczynna.
 8. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku po nowe książki: Ciekawą pracę zbiorową o Św. Józefie, rozważania drogi krzyżowej ks. Dolindo, komentarz do drogi krzyżowej Dudy Gracza umieszczonej na Jasnej Górze oraz dla dzieci ciekawe wydania Pisma Świętego i książki pomocne w przekazywaniu wiary w katechezie domowej. Mamy również Wyznania Św. Augustyna.
 9. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne oraz ofiary składane osobiście lub na tacę jako dar kolędowy.
 10. Dziękujemy osobom, które przekazały Polakom na Wileńszczyźnie używane, czyste komplety pościeli oraz dzieła Henryka Sienkiewicza. Przedłużamy zbiórkę do 21 lutego 2021. W zakrystii znajduje się kontakt z p. Roberta z Fundacji Pomocy Kresom.

Dary zostaną dostarczone 25 lutego do parafii i polskiej szkoły w Butrymańcach na Litwie.

 1. Katecheza dla narzeczonych rozpocznie się we czwartek 18 lutego o godz. 20.00 w domu Św. Józefa.
 2. Katecheza Chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie za tydzień 21 lutego o 12.45 w Auli Św. JPII
 3. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na parafialną caritas oraz na chorych objętych opieką naszej diecezjalnej Caritas.
 4. Małżonków i narzeczonych, którzy chcą odkryć jak wielkim skarbem jest małżeństwo oraz jak dbać o ten skarb i z niego korzystać zapraszamy na Randkę Małżeńską dziś o 12.45 do auli Św. Jana Pawła II. Spotkanie i jego kontynuacja będzie w formie warsztatu multimedialnego. Zapraszamy.