V Niedziela Zwykła.
Wszystkie Ogłoszenia

                                  V Niedziela Zwykła – 7 lutego 2021

 

  1. W tym tygodniu kancelaria będzie czynna od poniedziałku do czwartku tylko po południu, w soboty bez zmian, w piątki i święta kancelaria nieczynna.
  2. We środę imieniny Ks. Jacka. Msza w jego intencji będzie o 6.30.
  3. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku po nowe książki: Jacka Pulikowskiego „Remont małżeński”, „Cztery funkcje mężczyzny”, „O kobiecości”, książki Ks. Pawlukiewicza, Ks. Roberta Skrzypczaka, Ks. Grzegorza Bliźniaka oraz dla dzieci ciekawe wydania Pisma Świętego i książki pomocne w przekazywaniu wiary w katechezie domowej. Mamy również Wyznania Św. Augustyna.
  4. Kandydaci do Bierzmowania pierwszego roku formacji mają spotkanie 8 lutego o 19.00 w kościele.
  5. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne oraz ofiary składane osobiście lub na tacę jako dar kolędowy. Dzięki nim możemy realizować spłatę zobowiązań za ławki w kościele oraz bez lęku kontynuować stopniowo zaplanowane inwestycje.
  6. Fundacja Rodakom na Kresach organizuje dla Polaków na Wileńszczyźnie zbiórkę czystych kompletów pościeli oraz książek z dziełami Henryka Sienkiewicza. Osoby zainteresowane wsparciem proszone są o kontakt z panem Robertem. Dane kontaktowe są w zakrystii.
  7. Katecheza dla narzeczonych rozpocznie się we czwartek 18 lutego o godz. 20.00 w domu Św. Józefa.
  8. Katecheza Chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie za dwa tygodnie 21 lutego o 12.45 w Auli Św. JPII
  9. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja. Za tydzień zbiórka ofiar na parafialną caritas oraz na chorych objętych opieką naszej diecezjalnej Caritas.
  10. Małżonków i narzeczonych, którzy chcą odkryć jak wielkim skarbem jest małżeństwo oraz jak dbać o ten skarb i z niego korzystać zapraszamy na Randkę Małżeńską 14 lutego o 12.45 do auli Św. Jana Pawła II. Spotkanie i jego kontynuacja będzie w formie warsztatu multimedialnego. Zapraszamy.