IV Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

IV Niedziela Zwykła – 31 stycznia 2021

 

 1. W tym tygodniu kancelaria będzie czynna od poniedziałku do czwartku tylko po południu, w soboty bez zmian, w piątki i święta kancelaria nieczynna.
 2. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Św. o 6.30; 7.30; 10.00 i 18.00. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy.
 3. I czwartek Msza o powołania kapłańskie i zakonne będzie odprawiona przez Ks. Pawła Wojtasa w ośrodku Rehabilitacyjnym.
 4. I piątek. Spowiedź od 6.15 i po południu od 16.30 Odwiedziny chorych bez zmian. Msza rozpoczynająca nocną adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie  o 21.00. Skrutacja Pisma Św. od 23.00
 5. I sobota. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy o 7.30. Odwiedziny chorych bez zmian.
 6. I niedziela. Po mszy o 10.00 procesja Eucharystyczna. Przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja.
 7. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku po nowe książki: Jacka Pulikowskiego „Remont małżeński”, „Cztery funkcje mężczyzny”, „O kobiecości”, książki Ks. Pawlukiewicza oraz dla dzieci ciekawe wydania Pisma Świętego i książki pomocne w przekazywaniu wiary w katechezie domowej.
 8. Kandydaci do Bierzmowania drugiego roku formacji mają spotkanie 1 lutego o 19.00 w kościele. Kandydaci z pierwszego roku spotykają się 8 lutego o 19.00 w kościele.
 9. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne oraz ofiary składane osobiście. Dzięki nim możemy realizować spłatę zobowiązań za ławki w kościele oraz bez lęku kontynuować stopniowo zaplanowane inwestycje.
 10. Fundacja Rodakom na Kresach organizuje dla Polaków na Wileńszczyźnie zbiórkę czystych kompletów pościeli oraz książek z dziełami Henryka Sienkiewicza. Osoby zainteresowane wsparciem proszone są o kontakt z panem Robertem. Dane kontaktowe są w zakrystii.
 11. Ks Marcin w poniedziałek nie spowiada.
 12. Katecheza dla narzeczonych rozpocznie się we czwartek 18 lutego o godz. 20.00 w domu Św. Józefa.
 13. Msza o błogosławieństwo dla mieszkańców ulic Warmińskiej, Saperów, Gdyńskiej, Kaszubskiej, Zacisznej i Pomorskiej będzie we czwartek 4 lutego o 18.00
 14. Małżonków i narzeczonych, którzy chcą odkryć jak wielkim skarbem jest małżeństwo oraz jak dbać o ten skarb i z niego korzystać zapraszamy na Randkę Małżeńską 14 lutego o 12.45 do auli Św. Jana Pawła II. Spotkanie i jego kontynuacja będzie w formie warsztatu multimedialnego. Zapraszamy.