III Niedziela Zwykła

III Niedziela Zwykła – 24 stycznia 2021

W tym tygodniu kancelaria będzie czynna od poniedziałku do czwartku tylko po południu, w soboty bez zmian, w piątki i święta kancelaria nieczynna.
Na naszej stronie internetowej jest już informacja dotycząca kolędy.
Wszystkim zainteresowanym problemami zdrowotnymi w kontekście aktualnej sytuacji polecamy stronę internetową http://cioz-dobrostan.pl /cioz – Centrum informacji o zdrowiu/
Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku po nowe książki: Bogata biografia św. Jana Pawła II, kolejna książka prof. Waldemara Chrostowskiego o św. Rodzinie, Czesława Ryszki o dylematach moralnych w kontekście aktualnych wydarzeń oraz dla dzieci ciekawe wydania Pisma Świętego i książki pomocne w przekazywaniu wiary w katechezie domowej.
Kandydaci do Bierzmowania drugiego roku formacji mają spotkanie 1 lutego o 19.00 w kościele. Kandydaci z pierwszego roku spotykają się 8 lutego o 19.00 w kościele.
Małżeństwa z Ruchu Szensztackiego zapraszają małżonków pragnących inwestować w swoje życie małżeńskie i rodzinne na fundamencie wiary i z pomocą Maryi na spotkanie 28 stycznia o godz. 17.00 w Domu Św. Józefa.
Składanie dekoracji z Bożego Narodzenia będzie w najbliższą sobotę od godz. 8.30. zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy. Adoracja w tym czasie będzie w dolnym kościele.
Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne oraz ofiary składane osobiście.