II Niedziela Zwykła

II Niedziela Zwykła

17 stycznia 2021

1. W tym tygodniu kancelaria będzie czynna od poniedziałku do czwartku tylko po południu, w soboty bez zmian, w piątki i święta kancelaria nieczynna.
  2. Na naszej stronie internetowej jest już informacja dotycząca kolędy. Klikajac na link „kolęda” mozemy zgłosić prośbę o blogoslawienstwo domu i rodziny.  Potwierdzenie otrzymamy mailem.
  3. Wszystkim zainteresowanym problemami zdrowotnymi w kontekście aktualnej sytuacji polecamy stronę internetową http://cioz-dobrostan.pl
  4. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku po nowe książki: Bogata biografia św. Jana Pawła II, kolejna książka prof. Waldemara Chrostowskiego o św. Rodzinie, Czesława Ryszki o dylematach moralnych w kontekście aktualnych wydarzeń, oraz dla dzieci ciekawe wydania Pisma Świętego i książki pomocne w przekazywaniu wiary w katechezie domowej.
  5. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne oraz ofiary składane osobiście.
  6. Siostry Loretanki w Loretto zapraszają na ciekawe rekolekcje zamknięte. Szczegóły na plakatach w tablicach ogłoszeń.

Być misjonarzem uczniem Chrystusa        Misyjne nawrócenie parafii.

• rekolekcje prowadzi ks. Maciej Będziński – Sekretarz Krajowy Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary.
  • w programie: Eucharystia, konferencje, adoracja, możliwość spowiedzi świętej i rozmowy indywidualnej.
  • rozpoczęcie 3 lutego o godz. 18.00, zakończenie 5 lutego o godz. 15.00.                     zapisy i informacja:

Powołanie mężczyzny. Wzór św. Józefa

• rekolekcje prowadzi o. Jerzy Grzanka sscc i Siostry Loretanki
  • w programie: konferencje, medytacja Słowa Bożego, adoracja, Eucharystia, możliwość spowiedzi świętej i rozmowy
  • rozpoczęcie w piątek, 26 lutego, o godz. 18.00, zakończenie w niedzielę, 28 lutego, o godz. 15.00.
  • zapisy i informacja: