II Niedziela po Bożym Narodzeniu
Wszystkie Wiadomości

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

3 stycznia 2021

 

  1. 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana Świętem Trzech Króli. Msze jak w niedzielę. Taca na misje. Poświęcenie kredy i kadzidła na każdej Mszy Św.
  2. W tym tygodniu i w dwu następnych kancelaria będzie czynna od poniedziałku do czwartku tylko po południu, w soboty bez zmian, w święta kancelaria nieczynna.
  3. Zgodnie z zarządzeniem naszego Biskupa Romualda wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą w formie dotychczasowej w tym roku nie będzie. Ks. Biskup proponuje inne formy błogosławieństwa rodzin otwierając przestrzeń dla inicjatyw parafialnych. Szczegóły będą dostępne na parafialnej stronie internetowej.
  4. Kolędnicy misyjni wraz z siostrą katechetką bardzo dziękują za hojne ofiary do skarbonki misyjnej. Dzięki Państwa ofiarności na konto PAPIESKIEGO DZIEŁA MISYJNEGO DZIECI zostało wpłacone 1854 zł. dla dzieci maasajskich. Wielkie Bóg zapłać!
  5. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja i dzieła przy nim powstałe.
  6. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dzięki nim możemy realizować spłatę zobowiązań za ławki w kościele oraz bez lęku kontynuować stopniowo zaplanowane inwestycje.