Niedziela Świętej Rodziny
Wszystkie Ogłoszenia

Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

27 grudnia 2020

 

  1. 31 grudnia, nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne będzie o 17.30, potem Msza na zakończenie starego roku.
  2. 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze jak w niedzielę. Post w tym dniu nie obowiązuje. Można również zyskać odpust zupełny uczestnicząc w uroczystym śpiewie hymnu do Ducha Świętego, z zachowaniem pozostałych warunków każdego odpustu. Adoracja nocna rozpocznie się o 19.00. Mszy o 21.00 nie będzie. Skrutacja Pisma Świętego od 23.00 d0 24.00.
  3. Odwiedziny chorych będą w sobotę 2 stycznia. Ks. Kazimierz od 10.00, Ks. Cezary umówi się indywidualnie w późniejszym terminie, Ks. Jacek i Ks. Paweł bez zmian. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy o 7.30
  4. W tym tygodniu w dalszym ciągu kancelaria będzie czynna od poniedziałku do czwartku tylko po południu, w święta kancelaria nieczynna.
  5. Zgodnie z zarządzeniem naszego Biskupa Romualda wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą w formie dotychczasowej w tym roku nie będzie. Ks. Biskup proponuje inne formy błogosławieństwa rodzin otwierając przestrzeń dla inicjatyw parafialnych.
  6. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dzięki nim możemy realizować spłatę zobowiązań za ławki w kościele oraz bez lęku kontynuować stopniowo zaplanowane inwestycje.