XXXIII N. Zwykła

33 niedziela zwykła – 15 listopada 2020

1. W tym tygodniu z powodu grypy kancelaria będzie czynna tylko po południu. We wtorek nie będzie dyżuru ks. Proboszcza. Ze spowiedzi korzystajmy w miarę możliwości w ciągu tygodnia. Intencje Mszalne przyjęte do koncelebry w dni powszednie na 6.30 lub 7.00 będziemy odprawiali częściowo w kościele a częściowo w domu (Ks. Proboszcz). Prosimy zatem o kontakt z osobami, które w tym tygodniu mają intencje na 6.30 lub 7.00, aby ustalić które intencje przekazać księdzu do domu.
  2. W tym tygodniu Ks. Marcin nie będzie spowiadał.
  3. Katecheza Chrzcielna, obowiązkowa dla rodziców i chrzestnych, dziś o 12.45 w Auli Św. Jana Pawła II.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z drugiego roku jest odwołane.
  5. Spotkania rodziców dzieci przygotowujących się do Komunii Św. przenosimy na przyszły tydzień 23;24 i26 listopada.
  6. Zbliża się Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata i przypadająca w tym roku 20 rocznica Intronizacji. Będziemy ją uroczyście świętowali 22 listopada na Mszy o godz. 13.00. Pamiątkowe zaproszenia są dostępne na stolikach z prasą.
  7. Siostry Dominikanki Misjonarki oraz dziewczęta ze służby liturgicznej zapraszają na Kiermasz Adwentowy w niedziele 22 i 29 listopada przed naszym kościołem. Szczegóły na plakatach.
  8. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Są one pocieszającym znakiem odpowiedzialności i miłości do Kościoła.
  9. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.
  10. Imiona zmarłych zgłoszonych na wypominki są już wywieszone w gablocie z podziałem na niewielkie, ponumerowane części, które będą odczytywane kolejno w modlitwie powszechnej na każdej Mszy Św.
  11. Polecamy do czytania prasę katolicką i ciekawe książki. Jest też w sklepiku koszyk z darmową książką. Korzystajmy i obdarowujmy się nawzajem.