XXXII N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

32 niedziela zwykła – 8 listopada 2020

 1. W nazym kościele może przebywać jednocześnie 50 osób.
 2. W poniedziałek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
 3. We środę102 rocznica odzyskania niepodległości. Msze Św. o 7.00; 8.45;10.00 i 18.00 w intencji Ojczyzny. Kancelaria w tym dniu będzie nieczynna.
 4. Można jeszcze podawać imiona zmarłych na wypominki. Przez cały rok modlimy się za tych zmarłych na Mszy św. w trzecią niedzielę miesiąca o 18.00 oraz na każdej Mszy w modlitwie powszechnej wspominamy niewielką liczbę tych osób.
 5. W tym tygodniu kancelaria będzie czynna tylko po południu. We wtorek nie będzie dyżuru ks. Proboszcza. Ze spowiedzi korzystajmy w miarę możliwości w ciągu tygodnia.
 6. Poniedziałkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania jest odwołane.
 7. Zbliża się Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata i przypadająca w tym roku 20 rocznica Intronizacji. Będziemy ją uroczyście świętowali 22 listopada na Mszy o godz. 13.00. Pamiątkowe zaproszenia są dostępne na stolikach z prasą.
 8. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Są one pocieszającym znakiem odpowiedzialności i miłości do Kościoła.
 9. Taca za tydzień będzie przeznaczona na utrzymanie naszego Seminarium duchownego.
 10. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na parafialną caritas.
 11. Polecamy do czytania prasę katolicką i ciekawe książki. Jest już w sklepiku najnowsza książka Wojciecha Sumlińskiego „Zapis Zarazy” oraz Ks. Andrzeja Muszali o Słudze Bożym Ks. Franciszku Blachnickim, założycielu Ruchu Światło-Życie. Jest też w sklepiku koszyk z darmową książką. Korzystajmy i obdarowujmy się nawzajem.