XXV Niedziela Zwykła

Dziś – rozpoczynamy w naszej parafii Jerycho Różańcowe. Intencje w jakich będziemy się modlić są wywieszone na tablicy ogłoszeń.

Katecheza przed chrztem dzieci dla rodziców i chrzestnych o 12.45 w auli – o 18.00

Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania roku I – dzisiaj o g. 19.00 w auli. Spotkanie dla kandydatów w poniedziałek 21 września o 19.00 w auli.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania roku II – w poniedziałek 28 września o 19.00 w auli.

Spotkanie dla rodziców dzieci z kl. 3, przygotowujących się do pierwszej Komunii Św. będzie w następującym porządku: Szk.nr.1 w poniedziałek 21. 09 o g. 19.00 w dolnym kościele; Szk. nr.2 we środę 23.09 ; Szk.nr.4 we czwartek 24.09. o godz. 19.00 w Auli Św. Jana Pawła II

Katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych rozpoczynają się w poniedziałek 21 września o 20.00 w domu św. Józefa. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

Wszystkich chłopców po I Komunii Św. chętnych do służby Panu Bogu przy ołtarzu zapraszamy na zbiórki ministrantów. Zapisy i zgłoszenia u ks. Pawła Jagły.

Zbiórka ofiar na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie, której nie można było uczynić w Wielki Piątek , będzie w niedzielę 27.09 do puszek przed kościołem.

W tygodniu, na który ktoś zamówił intencję Mszy Św., prosimy sprawdzać jej poprawność na tablicy ogłoszeń. Intencje są wywieszane w niedzielę na cały tydzień.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Michał Piotr Ciechoński – kawaler z par. tutejszej i Agnieszka Zybert – panna z par. Św. Rodziny w Warszawie – Zap. I

Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych, kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest do powiadomienia o tym w kancelarii parafialnej.

PROGRAM RAMOWY JERYCHA RÓŻAŃCOWEGO :

0100 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu
0130 Różaniec prowadzony przez Apostolat Maryjny, Odnowę w Duchu Świętym i Grupę Modlitewną Fiat
0530 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu
0600 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny
0630, 700, 730 Msze Święte
0800 Różaniec prowadzony przez Apostolat Maryjny
1000 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu
1030 Różaniec prowadzony przez Grupę Modlitewną Św. Ojca Pio
1130 Różaniec prowadzony przez Koła Żywego Różańca i Caritas
1300 Różaniec prowadzony przez Totus Tuus
1400 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu
1500 Godzina Miłosierdzia Bożego
1600 Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej prowadzony przez Grupę Modlitewną Apostolstwa Patronki Dobrej Śmierci i Zjednoczenie Apostolstwa Katolickiego
1700 Różaniec dzieci
1730 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu
1800 Msza Święta
1900 Różaniec prowadzony przez Ministrantów, Oazę Młodzieżową
i Domowy Kościół
2000 Różaniec prowadzony przez Akcję Katolicką
2100 Różaniec prowadzony przez Koło Przyjaciół Radia Maryja
i Szensztackie Rodziny
2200 Różaniec prowadzony przez Neokatechumenat
2300 Różaniec prowadzony przez Róże Różańcowe, Margaretki, Ogrody Maryi, Domowe Ogniska Miłosierdzia, Grupę Modlitewną Fiat
i Odnowę w Duchu Świętym

KRÓLUJ NAM CHRYSTE !
KRÓLOWO POLSKI MÓDL SIĘ ZA NAMI !

20 – 26 września 2020r.

JERYCHO RÓŻAŃCOWE W KOŚCIELE PARAFIALNYM MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ W ZIELONCE

W INTENCJACH:
• O tryumf Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi w Polsce i na całym świecie.
• O wierne wypełnienie Woli Bożej przez Kościół Katolicki.
• O światło Ducha Świętego dla Polaków, aby respektowali Prawo Boże.
• O prawną obronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
• O nawrócenie grzeszników, wrogów Kościoła Świętego i Polski.
• O rozwój duchowy i materialny Zielonki, Mazowsza i całego kraju.
Rozpoczęcie – 20.09.2020 (niedziela) Mszą Św. o godz. 1800