XVIII Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

                                18 niedziela zwykła – 2 sierpnia 2020

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Msza o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii we czwartek o godz.7.00. Spowiedź w piątek od 6.30 oraz od 17.00.
  2. Zapraszamy wszystkich parafian do modlitwy litanią do Św. Józefa przez 9 dni, począwszy od poniedziałku, powierzając Jego wstawiennictwu sprawy gospodarcze naszej parafii, bieżące i planowane na przyszłość. W kościele będziemy odmawiać tę litanię na zakończenie Mszy wieczornej.
  3. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia na uroczyste otwarcie Parku Pamięci Narodowej przy Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. Jana Pawła II. Wyjazd w sobotę 8 sierpnia , powrót w niedzielę 9 sierpnia. Program i kontakt do zapisu na tablicy ogłoszeń.
  4. W sierpniu kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do czwartku tylko po południu /16 -17.30/, w sobotę bez zmian. Msze św. w dni powszednie w czasie wakacji są o 7.00 i 18.00. w niedziele nie ma Mszy o 13.00, Msza zbiorowa jest o 11.30, Msza wieczorna jest o 19.00. Spowiedź najlepiej w tygodniu przed Mszą świętą.
  5. Na naszym cmentarzu jest sporo zarezerwowanych miejsc, na których nie ma jeszcze pomnika. W wielu przypadkach nie wiadomo, kto dzierżawi to miejsce. Ponieważ prowadzona jest inwentaryzacja grobów na cmentarzu, prosimy zarządzających pustymi placami o kontakt w kancelarii, w celu weryfikacji prawa do korzystania z danego miejsca.
  6. Mieczysław Stefaniuk organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę 25 sierpnia. Wyjazd o 5.00, powrót wieczorem. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii oraz u Sióstr Dominikanek.
  7. W czasie wakacji odwołane są wszystkie dyżury spowiedzi ks. Marcina. Nie ma także nabożeństwa w II czwartki miesiąca.
  8. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne oraz ofiary na nowe ławki w kościele.