XVII Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

17 niedziela zwykła – 26 lipca 2020
1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Czuwanie nocne rozpocznie się w piątek mszą św. o 21.00. Skrutacja Pisma Św. od 23 do 24. Nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszy o 7.00. W niedzielę za tydzień procesja Eucharystyczna po Mszy o 10.00.
2. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia na uroczyste otwarcie Parku Pamięci Narodowej przy Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. Jana Pawła II. Wyjazd w sobotę 8 sierpnia , powrót w niedzielę 9 sierpnia. Program i kontakt do zapisu na tablicy ogłoszeń.
3. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do czwartku tylko po południu /16 -17.30/, w sobotę bez zmian. Msze św w dni powszednie w czasie wakacji są o 7.00 i 18.00. w niedziele nie ma Mszy o 13.00, Msza zbiorowa jest o 11.30, Msza wieczorna jest o 19.00. Spowiedź najlepiej w tygodniu przed Mszą świętą. Ks. Proboszcz dyżuruje w tym tygodniu we wtorek, środę i sobotę.
4. Na naszym cmentarzu jest sporo zarezerwowanych miejsc, na których nie ma jeszcze pomnika. W wielu przypadkach nie wiadomo, kto dzierżawi to miejsce. Ponieważ prowadzona jest inwentaryzacja grobów na cmentarzu, prosimy zarządzających pustymi placami o kontakt w kancelarii, w celu weryfikacji prawa do korzystania z danego miejsca.
5. Ks. Mieczysław Stefaniuk organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę 25 sierpnia. Wyjazd o 5.00, powrót wieczorem. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii oraz u Sióstr Dominikanek.
6. W sobotę 1 sierpnia o 17.00 zabrzmią wszystkie dzwony w naszej diecezji na pamiątkę i cześć dla Powstańców Warszawskich.
7. W czasie wakacji odwołane są wszystkie dyżury spowiedzi ks. Marcina. Nie ma także nabożeństwa w II czwartki miesiąca.
8. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne oraz ofiary na nowe ławki w kościele.
9. Przypominamy o zakładaniu godnego/przyzwoitego ubrania, gdy ktoś wybiera się do kościoła na Mszę Św. lub do spowiedzi św. Dziękujemy wszystkim, którzy o to dbają i dają dobre świadectwo wiary oraz kultury