XIV Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

14 niedziela zwykła – 5 lipca 2020
1. We wtorek 7 lipca odbędzie się w naszej parafii uroczystość ślubów wieczystych Siostry Marii Karoli Łukawieckiej ze Zgromadzenia Sióstr Dominikanek Misjonarek Jezusa i Maryi. O 10.00 siostry zaśpiewają Akatyst ku czci Matki Bożej. O 11 rozpocznie się Msza święta, podczas której siostra Karola złoży ślubowanie. Siostry Dominikanki, związane z naszą parafią od początku jej istnienia, serdecznie zapraszają na tę uroczystość i proszą o modlitwę w intencji Siostry Karoli.
2. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do czwartku tylko po południu /16 -17.30/, w sobotę bez zmian. Msze św w dni powszednie w czasie wakacji są o 7.00 i 18.00. w niedziele nie ma Mszy o 13.00, Msza zbiorowa jest o 11.30, Msza wieczorna jest o 19.00. Spowiedź najlepiej w tygodniu przed Mszą świętą.
3. Msza Święta o błogosławieństwo dla mieszkańców ul. Długiej będzie w sobotę 11 lipca o 18.00. Jest to intencja rodzin, które przyjęły wędrujący obraz Pana Jezusa Miłosiernego.
4. Katecheza Chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w niedzielę 19 lipca o 12.45 w Auli Św. Jana Pawła II.
5. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Radio Maryja. Za tydzień zbiórka na parafialną caritas.
6. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 11 lipca (sobota). Informacje i telefon – na tablicach ogłoszeń.
7. W czasie wakacji odwołane są wszystkie dyżury spowiedzi ks. Marcina. Nie ma także nabożeństwa w II czwartki miesiąca.
8. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne oraz ofiary na nowe ławki w kościele.
9. Przypominamy o zakładaniu godnego/przyzwoitego ubrania, gdy ktoś wybiera się do kościoła na Mszę Św. lub do spowiedzi św. Dziękujemy wszystkim, którzy o to dbają i dają dobre świadectwo wiary oraz kultury.
10. Do Sakramentu małżeństwa przygotowują się:
-Maciej Kujawa, kaw z par. tut. i Martyna Janczewska, panna z par. Św. Józefa Robotnika w Wołominie Zap. I
– Tomasz Nasiłowski, kaw z par. tut. i Iga Barszcz, panna z par. Św. Rodziny w Radomiu. Zap. I Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym kancelarię parafialną.