Parafia ze środkami na renowacje ogrodu
Wszystkie Ogłoszenia

Nasza parafia pozyskała środki na renowację zielonego terenu położonego od strony ul. Mareckiej. Przed kilkoma tygodnia wybraliśmy wykonawcę, pracę powoli się rozkręcają.

Warunkiem pozyskania środków było udostępnienie terenu publicznie. Nowy ogród będzie zatem otwarty, dla każdego kto chciałby w tym miejscu miło spędzić czas. Ksiądz proboszcz serdecznie dziękuję wszystkim, którzy okazali pomoc przy przygotowaniu wniosku o dofinansowanie.

Rewitalizacja terenu jest finansowana ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w ramach projektu „OdNowa w ogrodzie – modernizacja terenu zieleni, obejmująca wykonanie i udostępnienie niekomercyjnej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej, na obszarze Miasta Zielonka”.