IV N. Wielkanocna
Wszystkie Ogłoszenia

4 Niedziela Wielkanocna – 3 maja 2020
1. Nasz parafianin, Filip Jan Zgódka, syn Pawła Ryszarda i Doroty, alumn 5 roku naszego Diecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego, ma przyjąć święcenia Diakonatu 23 maja b.r. Wdzięczni Bogu za dar powołania Filipa, prośmy dla Niego o wytrwałość i gorliwość. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.
2. Zapraszamy do całodziennej adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. W zakrystii są listy dyżurów na poszczególne godziny kolejnych dni tygodnia.
3. Nabożeństwa majowe odprawiane będą codzienne o 17.30. Na Mszach porannych jest stosunkowo niewiele osób. Zapraszamy do korzystania z tego czasu, aby wyspowiadać się i przystąpić do komunii Św.
4. W piątek obchodzimy uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Patrona naszej Ojczyzny. W tym dniu nie ma postu. Msze Św. o 6.30; 7.30 i 18.00
5. Ze względu na pandemię, sakrament bierzmowania będzie udzielony naszej młodzieży w terminie późniejszym.
6. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne oraz ofiary na nowe ławki w kościele.
7. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja.
8. Za tydzień rusza nasz parafialny sklepik. Jest wiele nowych książek o Kardynale Stefanie Wyszyńskim, o problemach dzisiejszego Kościoła oraz książki i czasopisma dla dzieci.
8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Bartłomiej Maciej Czapski, kaw z par M.B. Fatimskiej w Legionowie i Barbara Anna Nowakowska, panna z par. tut. Zap. I
– Krzysztof Rzymowski, kaw. z par. tut. i Sylwia Weronika Wocial, panna z par. Św. Michała Archanioła w Piastowie. Zap. I
Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.