III N. Wielkanocna
Wszystkie Ogłoszenia

3 Niedziela Wielkanocna – 26 kwietnia 2020
1. Nasz parafianin, Filip Jan Zgódka, syn Pawła Ryszarda i Doroty, alumn 5 roku naszego Diecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego, ma przyjąć święcenia Diakonatu 23 maja b.r. Wdzięczni Bogu za dar powołania Filipa, prośmy dla Niego o wytrwałość i gorliwość. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.
2. Zapraszamy do całodziennej adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. W zakrystii są listy dyżurów na poszczególne godziny kolejnych dni tygodnia.
3. Nabożeństwa majowe odprawiane będą codzienne o 17.30. Na Mszach porannych jest stosunkowo niewiele osób. Zapraszamy do korzystania z tego czasu, aby wyspowiadać się i przystąpić do komunii Św.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela. Spowiedź pierwszopiątkowa podczas Mszy porannych oraz po południu od 16.30. Msza dla dzieci o 17.00. O 21.00 Msza rozpoczynająca nocne czuwanie. Skrutacja Pisma Świętego od 23 do 24. Odwiedziny chorych według indywidualnego umówienia poszczególnych księży z chorymi. W piątek jest dyspensa od postu. Nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszy o 7.30 rano. W niedzielę po Mszy o 10.00 procesja eucharystyczna. Przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja.
5. W sobotę obchodzimy przeniesioną z 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą o godz. 6.30; 7.30; 10.00; 11.30; 13.00; 18.00
6. Msza o błogosławieństwo dla mieszkańców domów przy ulicach: Krzywej, Prostej i Podleśnej będzie w sobotę 2 maja o 18.00. Jest to intencja rodzin, które przyjęły wędrujący obraz Pana Jezusa Miłosiernego.
7. Nasza świątynia ma powierzchnię 750 m kwadratowych, zatem może w niej przebywać do 50 osób. Ten przepis wszedł w życie w poniedziałek.
8. Możliwość spowiedzi będzie na każdej Mszy św.
9. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne oraz ofiary na nowe ławki w kościele.
8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Stanisław Rafał Szewczyk, kaw z par tut. i Marzena Ochocka, panna z par. Dzieciątka Jezus w Warszawie. Zap. II
Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.