Wielkanoc 2020
Wszystkie Ogłoszenia

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 12 kwietnia 2020    

  1. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie dekoracji naszej świątyni. Braciom ze wspólnot Drogi Neokatechumenalnej, służbie liturgicznej, Paniom układającym kwiaty i pomagającym w sprzątaniu, młodzieży realizującej transmisje i przygotowującej odpowiedni sprzęt, oraz firmie Lumen za kwiaty. Dziękujemy również za wpłaty na konto parafialne oraz ofiary na nowe ławki w kościele.
  2. Jutro Msze tak jak w niedzielę. W najbliższy piątek z racji oktawy Wielkiejnocy można spożywać pokarmy mięsne. W niedzielę za tydzień Święto Miłosierdzia Bożego. O 15, w godzinie miłosierdzia odmówimy Koronkę. Nowennę do Miłosierdzia Bożego będziemy odprawiali po Mszy wieczornej.
  3. Marcin rozpocznie posługę egzorcysty dopiero po Niedzieli Miłosierdzia.
  4. Jak wiemy z mediów, rygory epidemiczne obowiązują do 19 kwietnia. Na Mszach Świętych pierwszeństwo mają osoby, które zamówiły intencję. Módlmy się za siebie nawzajem o siłę do przetrwania tego trudnego czasu. Korzystajmy z transmisji modlitw w kościele i pokrzepiajmy się słowami Pisma Świętego.
  5. Od wtorku do soboty będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w dolnym Kościele. Można się zapisywać w zakrystii po dwie osoby dyżurne na każdą godzinę.
  6. Jutro i w poniedziałek, nasza posługa kapłańska będzie tak, jak w Niedzielę Palmową.